03×09 „The Kahn Game” – zdjęcia

Kilka zdjęć z 9 odcinka 3 sezonu ” The Kahn Game „, który swoją premiere w USA ma 7 sierpnia.

 

Aria rozmawiająca z CeCe

 

Brat Ezry – Wesley

 

 

Oto brat Ezry. Nie uważacie, że są strasznie podobni do siebie?

 

Jak wszyscy widzimy wreszcie poznamy rodzinę Ezry.

Aria rozmawiająca z Cece oraz Wesley’em.  Na pewno w tym odcinku dowiemy się wiele o naszym idealnym nauczycielu.  Czy macie jakieś własne teorie?

Zapraszamy do podzielenia się Nimi… ^^ 

 

3 myśli na “03×09 „The Kahn Game” – zdjęcia”

  1. Udał im się ten brat 🙂 są podobni bardzo:) ale to chyba zależy od fryzury bardziej. Ogólnie nie lubię tego aktora już w Czarodzieje z Waverly Place mnie wkurzał, jego uroda jest przedobrzona. Takie jest moje zdanie na ten temat.

  2. Hmmm… nic podejrzanego na zdjęciach??? Ależ wszystko tam jest podejrzane! Sam brat Ezry jest podejrzany! Ciekawe co takiego powie Arii o swoim z pozoru idealnym braciszku… pewnie coś o tej kasie z szuflady… i związek idealnego z pozoru Ezry i wręcz bardzo nie idealnej Arii rozpadnie się. I wtedy Aria zacznie kręcić z Calebem, przez to jej przyjaźń z Hanną zakończy się, a sama Aria wstąpi w szeregi A teamu by zemścić się na Hannie (jeśli oczywiście już nie jest A). Proste, bo niby co tam może się wydarzyć??? Oczywiście w następnym odcinku przyjaciółeczki się pogodzą, ale nie wiadomo czy Aria będzie A czy nie… mnie się ten pomysł bardzo podoba, bo wtedy w ostatnim odcinku 3 sezonu kłamczuchy mogły by odkryć, że Aria jest A i ciekawe co by wtedy było…

Dodaj komentarz