10 PYTAŃ DOTYCZĄCYCH 4×03 WG WETPAINT.COM

1. Czy mama Hanny zabiła Wildena – czy to był tata Hanny?

Więc mama Hanny zabiła Wildena czy nie? Z całą pewnością coś kombinuje, ale może po prostu wie kto go zabił i jest zestresowana ochranianiem tej osoby. Może tata Hanny był rzeczywiście tym, który użył swojej własnej broni żeby zabić Wildena – lub też moglibyśmy zobaczyć pastora Teda posiadającego ciemną stronę oraz pociągającego za spust. Krótko mówiąc: Ash potrzebuje lepszego gustu do mężczyzn.

 

2. Czy Melissa po prostu przyznała się do zabójstwa Iana?

Wielkie przemówienia zawsze coś oznaczają w tym serialu. Więc kiedy Melissa pyta Spencer czy ta byłaby gotowa uratować jej życie zamiast kogoś kogo kocha, wydaje się jakby przyznawała się do zabójstwa Iana w celu uratowania życia Spencer. Pewnie, Melissa była w szpitalu w tym czasie, ale ludzie w rosewoodzkich szpitalach mają talent do przychodzenia i wychodzenia. (Jason, no nie?)

 

3. Po co Ali używała swoich masek?

Fakt, że kłamczuchy znalazły maskę Ali w jej rzeczach sugeruje teraz, że ilekroć ktoś miał założoną maskę, to mogła się pod nią kryć Ali lub jej bliźniaczka. Czy to oznacza, że Damą w czerni była Ali czyli tą zawoalowaną, tajemniczą osobą, która miała założoną maskę Ali na pogrzebie?

 

4. Czy ktoś założył maskę Melissy w halloween’owym pociągu?

To było dziwne widzieć maskę Melissy w kostiumowym miejscu strasznego Hectora Lime, ponieważ ciężko zrozumieć dlaczego Melissa chciałaby taką mieć – lub dlaczego ona i Ali chciałyby iść razem na kostiumowe zakupy. Czy maska Melissy mogłaby oznaczać, że Mona właściwie widziała kogoś ubranego w maskę w halloween’owym pociągu niż raczej Melissę we własnej osobie? Dla dobra Spencer, miejmy taką nadzieję.

 

5. Czy Mona sprzedała kłamczuchy policji w zeszłym tygodniu?

To jest podejrzane, że – tydzień po tym jak Aria widziała Monę rozmawiającą z glinami – zdjęcia kłamczuch były na białej tablicy na posterunku policji jako potencjalne podejrzane w sprawie Wildena. Więc czy Mona wpędziła dziewczyny w kłopoty? Dodatkowo, jesteśmy podejrzliwi co do tego gdzie Mona była w tym tygodniu i czy właściwie była chora. Żądamy zobaczyć pismo od doktora!

pll403

 

6. Czy Melissa i Spencer dały nam wskazówkę o Ali posiadającej bliźniaczkę?

Jesteśmy gotowi skwapliwie skorzystać z najdrobniejszej podpowiedzi o Ali posiadającej bliźniaczkę w serialu (tak jak ją ma w książkach). Więc kiedy Melissa i Spencer rozmawiają o tym czy siostry walczą tak samo bardzo jak one, to wygląda jak nawiązanie do Ali i jej możliwej siostry. Tak czy siak, nikt nie był tak bardzo zacięty jak Ali i jej siostra.

 

7. Czy Wren jest osobą trzymającą prześwietlenie rentgenowskie na końcu odcinka?

„A” patrzy na prześwietlenie rentgenowskie na końcu odcinka – i jedynym facetem, który jest znany z patrzenia na rentgeny jest Wren. Biorąc pod uwagę to, że Wren leczył Emily podczas poprzedniego pobytu w szpitalu, myślimy, że mógłby spędzać extra czas z jej kartotekami w tym tygodniu. W rzeczywistości mamy dużo podejrzeń do co brytyjskiego słodziaka, włączając w to fakt, że mógłby on być „Plażowym Przystojniakiem”.

 

8. Kto zabił mamę Toby’ego?

Toby powoli uzyskuje wskazówki dotyczące śmierci swojej mamy i teraz nie wydaje się, żeby popełniła samobójstwo, biorąc pod uwagę ulokowanie jej szpitalnego okna. Więc kto zabił mamę Toby’ego – i czy Ali rzeczywiście miała z tym coś wspólnego? Kochamy, że to trzyma Spoby bliżej razem odkąd Spencer była gotowa na powrót do Radley dla niego (To dedykacja, ludzie).

 

9. Czy Ella odejdzie z serialu na dobre?

Łapiemy dlaczego Aria chce chronić swoją mamę przed „A” – biorąc pod uwagę jak mamy Hanny i Emily są obecnie męczone – ale nie wiemy czy wysłanie jej do Wiednia jest najlepszym rozwiązaniem. To znaczy, Ella i Zack wyglądają naprawdę wspaniale razem, więc jesteśmy pewni, że daliby sobie radę w kraju Schwarzeneggera. Mamy tylko nadzieję, że Ella powróci do serialu wkrótce.

 

10. Jesteśmy więc skłonni wierzyć, że Ezra nie jest nudny?

Nie mogliśmy się powstrzymać od chichotu, kiedy Aria mówiła, że nie chce by jej randkowe życie było nudne, ponieważ ciężko jest wybrać słowo, które lepiej opisuje Ezrę – z tymi wszystkimi jego kamizelkami oraz używaniem chwalebnej maszyny do pisania – niż słowo na „d”. To znaczy, wolimy Ezrę niż Jake’a, ponieważ wciąż nie ufamy Jake’owi z powodu przypadkowego pojawienia się w domu Arii w zeszłym tygodniu.

 

 

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2013-06-26-season-4-episode-3-questions

10 myśli na “10 PYTAŃ DOTYCZĄCYCH 4×03 WG WETPAINT.COM”

  1. Ten policjant mówił, że na tablicy są osoby, które znały Wildena i nawet o tym nie wiedziały. Więc może przerywana linia świadczy o stopniu kontaktu między nimi?
    Dziewczyny mają ładne połączenie z łopatą. ;p Chociaż właściwie po co łopata? Przecież Wilden został zastrzelony…

  2. @PLLove – „przy doktorku Wrenie „dr” jest w cudzysłowiu – co to może znaczyć? Tak jakby on nie był w rzeczywistości doktorem?” – a to jest bardzo ciekawe, też to zauważyłam, myślę, że nie jest tym za kogo się podaje

Dodaj komentarz