11 scen, na które teraz patrzymy inaczej.

Wiedza o tym, że Toby jest A, zmienia wszystko. Nadal nie wiemy, jak długo należy do zespołu, możliwe jest, że jest zły od bardzo dawna. To pokazuje w nowym świetle wcześniejsze zupełnie nieszkodliwe sceny.

1. 901 free at last. powszechnie akceptowane wytłumaczenie Toby’ego o tatuażu – uczczenie pamięci uwolnienia się od Jenny nie od śmierci Alison – może być kłamstwem.

2. Toby szpiegował Alison. w sezonie pierwszym Toby powiedział Spencer, że nigdy nikogo nie szpiegował i że nie ma pojęcia czemu Ali powiedziała dziewczynom, że je szpiegował, poza tym, że była ona kłamczuchą, która go nie lubiła. Ale czy mógł kłamać w tej sytuacji? może Ali miała rację przez cały czas?

3. Taśma Jenny. w sezonie pierwszym Kłamczuchy znalazły taśme, która była dowodem, że Jenna szantażowała Toby’ego, że ma z nią stosunki seksualne. Ale jak wiemy taśmy mogą być oszustwem, czy ta historia jest taka, jak się wydaje?

4. Hotelowa więź Spoby. Każdy spedytor Spoby pamięta niesławną grę Scrabble, która rzuciła okręt Spoby na wyższy bieg w odcinku 19 sezonu pierwszego. Ten wiążący moment (tak samo, jak późniejsze przytulanie) miał miejsce gdy Spencer i Toby wybierali pokój w hotelu, w którym pomyłkowo myśleli, że zatrzymywała się Jenna. Czy cały ten ogon był wyreżyserowany przez A, by dać szansę Toby’emu, by mógł zbliżyć się do Spencer? Czy cały ich związek był częścią planu A? Tak to trochę wygląda.

5. Toby dostał GED (amerykański egzamin, powszechnie uznawany za odpowiednik dyplomu ukończenia szkoły średniej. Aby go zdać, należy uzyskać wynik lepszy niż 60% uczniów kończących szkołę średnią w całym kraju.). decyzja Toby’ego o rzuceniu szkoły i zdecydowanie się na GED (sezon 2 odcinek 2), której w mniejszym stopniu mogło być to, że liceum w Rosewood było przez niego znienawidzone, bardziej zależało Toby’emu na tym, by mieć w miarę elastyczny harmonogram, jako członek zespołu.

6. A przewraca rusztowanie. w sezonie drugim odcinku 12 Toby spada z rusztowania, które wcześniej poluzowało A. W tym samym czasie, byliśmy przekonani, że A groziło Spencer, że skrzywdzi Toby’ego. Ale teraz gdy wiemy, że Toby był częścią planu i wiedział, że upadek ma nadejść (co wyjaśniałoby, jak miał upaść, by nie skrzywdzić siebie za bardzo). Alternatywna wersja to taka, że Toby przekroczył jakąś granicę, i A chciało go ukarać.

7. Toby sprowadził Dr. Sullivan. w sezonie drugim odcinku 25 dowiedzieliśmy się, że Toby był powodem, dla którego Dr. Sullivan zdecydowała się wrócić. Reszta pytań o tej historii w art. czy możemy zaufać dr. Sullivan 😉

8. Toby powiedział Kłamczuchom o kroplach do oczu Jenny. Toby subtelnie doprowadził Spencer do wniosku, że Jenna widzi. Jeśli między Jenną a Tobym panuje jakaś niezgoda, to może chciał zrzucić na nią kolejne podejrzenia jeszcze raz.

9. Złość Toby’ego o Jasona. w sezonie 3 odcinku 8 Toby jest naprawdę bardzo zły, że Jason zaginął w akcji, zaraz po tym, jak razem ze Spencer okłamali policję, żeby pomóc Jasonowi. Ale czy na pewno Toby złościł się o kłamanie policji? a może o coś jeszcze? może A chce wiedzieć dokąd udał się Jason, a Toby był sfrustrowany, bo nie wiedział?

10. Zniknięcie Toby’ego. Toby znikał i w 2 i w 3 sezonie, co teraz wydaje się być złowrogie. Co wtedy robił?

11. Spencer i Toby uprawiali seks. prawdopodobnie najsmutniejsza była scena Spoby w sezonie 3 odcinku 12. Czy Toby naprawdę ją kocha, pomimo, jego pozycji w A-teamie? czy może był to kolejny sposób, by być dla niej okrutnym?

jakie jeszcze sceny widzicie zupełnie inaczej, bo wielkim odkryciu ?

11 myśli na “11 scen, na które teraz patrzymy inaczej.”

  1. o tym rusztowaniu to byl caly plan, nie uszkodzil sie zbyt powaznie, wiec moze wiedziec jak upasc, a plan A byl taki zeby da do zrozumienia Spencer ze A nie zartuje. no i jest zaznaczona wersja alternatywna, ze A moglo w ten sposob ukarac Toby’ego.

Dodaj komentarz