2 sezon PLL na AXN

Hej Kłamczuchy! Witam was wszystkich w moim pierwszym newsie ^^

Pewnie wielu z was ogląda 1 sezon PLL na „AXN”, który był już emitowany parę razy na tej stacji z różnych powodów – by przypomnieć sobie stare odcinki, czy chociażby znaleźć parę nowych wskazówek. Na szczęście, AXN zamiast kolejny raz emitować 1 sezon, startuje 27 września z 2 sezonem. 

Jest to dobra informacja, gdyż może to oznaczać, że PLL na AXN ogląda na ich kanale wiele osób, więc postanawiają wyemitować nowe odcinki. Na pewno 2 sezon przyda się, by wyłapać nowe informacje lub po prostu przypomnieć sobie ekscytujące odcinki i odświeżyć pamięć. 

Zapewne wielu z was machnie na to ręką, ale to gratka dla tych, którzy niedawno dowiedzieli się o PLL. Czy warto oglądać, nawet, gdy się wszystko ze starych odcinków pamięta? Ja uważam, że tak. Dzięki oglądaniu zwiększacie oglądalność, a więc także i zyski AXN z naszego kochanego serialu, który może to zauważyć i przyśpieszy z emisją odcinków, lub zajmie się kampanią reklamową, dzięki czemu więcej osób obejrzy PLL, lub chociażby AXN wyemituje podobne seriale, które mogą nam się spodobać.

Dla przypomnienia – PLL (Słodkie Kłamstewja) są emitowane na AXN od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:00. Dzisiaj został wyemitowany odcinek 1×13, „Know Your Frenemies”. Zapraszam serdecznie do oglądania! 🙂

 Więc kto siądzie przed telewizorem i obejrzy stare odcinki Naszego kochanego serialu?

4 myśli na “2 sezon PLL na AXN”

Dodaj komentarz