3 opcje dramatu z Maggie

Wszyscy poznaliśmy sekret Ezry – ma dziecko ze swoją byłą dziewczyną Maggie. Więc teraz dręczy nas pytanie – czy pojawi się w Rosewood?

Są 3 opcje:

Pierwsza opcja zakłada że mama Ezry zapłaciła Maggie, żeby wraz z dzieckiem opuściła miasto i sama je wychowała (albo przy bieżących płatnościach, lub przy jednej dużej wypłacie na początku) więc istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że ex dziewczyna może zapukać do drzwi Fitza z dzieckiem.

 

Druga – pani Fitzgerald płaci dziewczynie za odcięcie kontaktu z Ezrą,a sama po jego urodzeniu umieszcza go w domu dziecka. W tej opcji możliwość dramatu jest ograniczona, przynajmniej w tym momencie – teoretycznie może wyśledzić swojego ojca, ale po prostu jest za małe.

 

Trzecia, najgorsza. Mama Ezry zmusza Maggie do aborcji, a sama płaci jej za ucięcie kontaktu z synem. W tym przypadku niespodzianka z dzieckiem jest niemożliwa, ale co jeśli Maggie nadal nie pogodziła się z aborcją i jest zła na Ezrę? Może szykuję zemstę?

 Co Wy myślicie? Podzielcie się opinią w komentarzu… 

 

Źródło: http://www.wetpaint.com

12 myśli na “3 opcje dramatu z Maggie”

  1. Przeglądając wszystkie posty natknęłam się na jeden, moim zdaniem sporo podpowiadający ( http://www.prettylittleliars.com.pl/kiedy-dowiemy-sie-czegos-o-tej-nocy-4074 ). Jest tam napisane że Marlene planuje powrócić do nocy halloweenowej, chodzi chyba o tą gdzie Alison straszy dziewczyny w tym opuszczonym domu. W tym samym czasie był wątek o tym że Ali ma siostrę bliźniaczkę, może to właśnie CeCe nią jest? Skoro jest do niej taka podobna to jest bardzo prawdopodobne. I może to ona jest A? Wtedy źle się działo między nią a Alison, więc może się mści? Jestem baaardzo ciekawa rozwiązania tych wszystkich zagadek.

  2. A może Ezra kłamał,że miał 18 lat jak spłodził dziecko,może był starszy… w końcu kłamał wiele razy..a matka dziecka niekoniecznie musi być w jego wieku może być znacznie młodsza .
    tak sobie myślałam,że to może Ali była w ciąży w końcu w jakimś odcinku znaleźli w jej rzeczach dużo pieniędzy

  3. jak to w filmie. Matka płaci na aborcję, a dziewczyna jej nie wykonuje bo ogarnia ją strach. Przestaje odzywać się do faceta dlatego, że jest zastraszona przez jego matkę i dlatego, że ma ogromny żal, że Ezra nasłał swoją matkę bo stchórzył.. pewnie zapuka. A on będzie zaskoczony, Aria będzie zazdrosna.

  4. moim zdaniem będzie to pierwsza teoria, nie po to został poruszony ten wątek z dzieckiem, aby tak szybko go skończyć i nic się nie wydarzyło. pewnie aria i ezra przeżyją kryzys w tym sezonie no ale na końcu tak i tak będą razem jak to w serialach bywa : )

Dodaj komentarz