3 sezon

Na jednej z fanpage na Facebooku pojawiły się informacje, czego możemy spodziewać się po 3 sezonie. Zapraszamy do czytania

– premiera 5 czerwca

-akcja będzie się toczyć pół roku po finale

-Więcej Holdena- podobno skrywa on jeszcze jedną tajemnicę.

-Więcej Elli

-Proces Garretta- wygląda na to, że są poważne dowody obciążające oficera Reynoldsa.

-Będzie nowa „sprawa Jenny”- co ona jeszcze ukrywa?

-Mona przez ten czas przebywała w Radley Sanitarium- brzmi znajomo?

-Poznamy rodzinę Ezry- wiemy, że ma się pojawić jego brat.

-Alison i Lucas pojawią się w 1 odcinku

wetpaint.com również wypuścił kilka informacji:

Janel Parrish i Tyler Blackburn dostali się do głównej obsady serialu, co oznacza więcej Mony i Caleba.

Na twitterze jeden z fanów zapytał Marlene King o pierwszy raz Toby’ego i Spencer w 3 sezonie. Producentka odpowiedziała:

„Poczekaj na to, poczekaj” (odpowiedź lepsza niż nie 😀  )

Na pytanie o Czarnego Łabędzia i ujawnienia jego tożsamości producent Oliver Goldstick odpowiedział:

„To może być przedwczesne dla mnie odpowiedzieć na to natychmiast, ale niech powiem krótko: dostaniecie zadowalającą odpowiedź, i będzie wstrząsająca”

I co Wy o tym myślicie? Na co najbardziej czekacie?

18 myśli na “3 sezon”

  1. Ja też wole Wrena i Spencer 🙂 ale chyba szybko się tej pary nie doczekamy :/ a tym zaskoczenie kto jest „black swan” będzie to że okaże sie nim Ashley Marin (matka Hanny), mówie Wam, nie zwariowałam 🙂 poszła tam żeby dowiedzieć się czegoś o córce skoro ta sama nie chce mówić jej o tym kto jej zagraża. Dobrotliwa Mona (pseudonim A) poparła ten plan, i pomogła jej znaleźć strój tak jak Calebowi, jak Ashley jako „black swan” była już na balu, nie wiedziała do kogo sie zwrócić żeby jej nie wydali a żeby sie o córcie podpytać, więc podeszła do Lucasa (kolegował się z Hanna, i Ashley o tym wiedziała) a że stała z Nim Jenna, to i już nic na to nie mogła poradzić. potem uciekała przed dziewczynami bo bała się że Hanna ją złapie.

  2. E tam. Co wy gadacie. Wren to taki peduś. Taki laluś no. Spencer poza tym kocha Toby’ego. A Wren w 2 sezonie był tylko pocieszeniem. Wren to idiota. Ja kocham parę SPOBY. I sądze, że to jedna z najlepszych par. Chodzi mi też o parynp. Hanna i Caleb, Hanna i Sean itd. , inne Kłamczuchy. SPOBY RZĄDZI!

  3. Ja uwazam w tym Radley Sanitarium przebywala jedna z blizniaczek to znczy siostra Alison, pamietacie odcinek haloweenowy jak przed domem stal samochod z Radley Sanitarium? Tam byl watek o tej „bajce” o 2 blizniaczkach ktora jedna zadzgala druga nozem i potem weszli rodzice z chlopczykiem starszym bratem blizniaczkek. Ja uwazam ze ta zadzgana to byla Alison ktora przezyla a ta druga zamkneli w psychiatryku tam gdzie teraz przebywa Mona i uwazam ze Mona miala takie cos jak rozdwojwnie jazni ze zawsze chciala zemsty, pamietacie paiery dr Sullivan o pacjentce s 94 roku? Wtedy kiedy ona odkryla ze Mona to A, i ja sadze ze Mona moze chodzila na leczenie lub na wizyty do tego Radley Sanitarium i tam poznala blizniaczke Ali i razem zdecydowaly zemscic sie na Alison i na jej przyjaciolkach… Co o tym sadzicie??

  4. No faktycznie teraz obejrzalam jeszcze raz i nie ma chlopca nie wiem czemu ja pamietam ze weszli rodzice z chlopczykiem moze jest gdzies inna scenna w innym odcinku, nie wiem , ale dalej uwazam ze tak jest jak napisalam wczesniej ze mona poznala sie w tym psychiatryku Radley Sanitarium z blizniaczka Ali i moze tam przebywal tez ten chlopczyk ze szpitala dla lalek

  5. Dokladnie ja mam identyczna teorie jak Aria.Spencer 🙂 moze sie spotkaly w szpitalu, moze gdzies poza ele generalniemysle identycznie….i Mona miala dobre relacje z matka Hanna wiec mogla ja podpuscic do czegos….nie do czegos strasznego ale np do szpiegowanai Hanny.

  6. Ludzie ale Mona nie jest -A !!
    Końcówka finału przychodzi do Mony ktoś i Mona mówi jej że zrobiła to co chciał/a. Wiec wydaje mi się że -A jeszcze się tak na prawdę nie pokazało tylko kogoś wrobiło po raz kolejny 😉

Dodaj komentarz