3 sezon! Pojawi się brat Ezry?

Wszyscy z zapałem czekamy na dzień „A”, kiedy w finałowym odcinku Pretty Little Liars ” UnmAsked” sezonu drugiego zostanie ujawniona jej/jego tożsamosć. Bardzo ciężko w to uwierzyć, że drugi sezon dobiegnie końca 19 Marca. I o wiele wiecej zabawy możemy spodziewać się po 3 sezonie Pretty Little Liars.

Dziś, showrunner(?) Marlene King zamieściła post na twitterze o zdumiewającym nowym charakterze, który pojawi się w trzecim sezonie.

Fan z zapałem zapytał Marlene : ” Czy możemy spodziewać się w pewnym momencie brata Ezry? „

Marlene odpowiedziała krótko,ale na temat : w sezonie trzecim. 

Więcej rodziny Fitza w trzecim sezonie ?! Kochamy to. Zastanawiamy się co spowoduje przyjazd brata Ezry do Rosewood. Jest to regularna wizyta, czy może przyjedzie, aby udzielić porad swojemu bratu na temat jego życia? Stanie za związkiem z Arią, czy będzie mu przeciwny? Jest tyle pytań! Mamy jednak pewność, że cokolwiek się stanie, będzie zabawnie – autorzy serialu mają wielki dar do tworzenia członków rodziny głównych bohaterów! Nie zapominajmy o babci Hanny,która zostanie zapamiętana na bardzo długo!

Producenci mają swoją prace, muszą znaleźć kogoś wystarczająco gorącego jak i przekonywującego na brata Ezry. Jesteśmy pewni,ze dadzą sobie jakoś rade!

6 myśli na “3 sezon! Pojawi się brat Ezry?”

Dodaj komentarz