3×13 maska Mony,Jason

W odcinku halloweenowym 3 sezonu widzimy jak Hannę przytula ktoś w masce takiej samej jak ma Caleb, pod tą maską kryje się następna. Nie sądzicie,że do złudzenia przypomina ona twarz Alison ?

Ta osoba ma jabłko Adama, więc dlaczego pod koniec odcinka widzimy tą maskę w pokoju u Mony? Może to Jason ? Są jeszcze inne opcje. Widać,że jest w jakiś sposób blisko z Moną, dlatego on również może być w „A-Teamie”. Również w tym odcinku po pożarze widzimy jego ranę.  Prawdopodobne jest to,że albo on wzniecił pożar, albo to jego Aria dźgnęła. Jednak rana bardziej przypomina tą, po dźgnięciu śrubokrętem. Gdy 2 osoby ciągnęły skrzynię z Arią i ciałem Garretta odezwał się męski głos. Brzmiał mi on na głos Jasona. Może Mona i Jason współpracują?

9 myśli na “3×13 maska Mony,Jason”

  1. „Nie sądzicie,że do złudzenia przypomina ona twarz Alison ?” – czytaliśmy już takie zdanie w innym poście ;]
    1. W takich scenach, jak pisze ajtyna, biorą udział statyści (najczęściej). Zdaje mi się, że jeśli Mona miała potem tę maskę to była to ona. Ewentualnie, tak jak ktoś wcześniej (pot innym postem) wspomniał, Wren polubił Hannę, więc może okaże się, że to on? 😉 Stawiam na statystę i mam nadzieję, że potem zostanie to wyjaśnione.
    2. Było już powiedziane kto wzniecił pożar… proszę uważniej oglądać odcinki…

Dodaj komentarz