4 powody, dlaczego Garret mógłby umrzeć w Halloweenowym odcinku

Jesteśmy nadal w szoku po usłyszeniu, że jeden z głównych charakterów umrze w odcinku Halloweenowym Pretty Little Liars (Sezon 3, odcinek 13 „This Is A Dark Ride”). Ale mamy zaledwie 8 dni, aby dowiedzieć się kto umrze przed sezonem 3 w styczniu.
W przypadku gdyby nikt nie zauważył, to osoby które definitywnie umrą w 13 odcinku
1. Aria (Lucy Hale)
2. Hanna (Ashley Benson)
3. Spencer (Troian Bellisario)
4. Emily (Shay Mitchell)
5. Lucas (Brendan Robinson)
6. Ezra (Ian Harding)
7. Caleb (Tyler Blackburn)
8. Paige (Lindsey Shaw)
9. Noel (Brant Daugherty)
10. Garrett (Yani Gellman)
11. Toby (Keegan Allen)
12. Jason (Drew Van Acker)
13. Jenna (Tammin Sursok)

Zacznijmy z 4 powodami, dlaczego Garret mógłby umrzeć.
Zaginął. W sneek-peeku widzimy, że Kłamczuchy martwią się o to, gdzie Garret może być.
Jego telefon nie działa, a my nie wiemy gdzie on jest. Spencer bierze inicjatywę jeśli chodzi o znalezienie go, ale one nadal martwią się, że może on być związany ze śmiercią Ali.
Dodatkowo, widzieliśmy w odcinku Pretty Dirty Secrets, że ktoś (prawdopodobnie „A”) dzwonił do matki Garreta pozostawiając niewerbalne wiadomości. Jeśli „A” jest po nim, boimy się o jego życie.
Jest częścią klubu NAT, który widział obciążające kogoś filmy. Jedna z popularniejszych teorii o zabójcy Mayi jest to, że miał do czynienia z filmikami z klubu NAT. Dużo z nas sądzi, że „A” zabiło Mayę ponieważ widziała coś, czego nie powinna. Więc Garret definitywnie wie rzeczy, których prawdopodobnie nie powinien, wyłączając to, że widział filmiki klubu NAT. Jeśli „A” chce zachować te filmy w ukryciu, mogą być zabijani członkowie zespołu „A” którzy wiedzą co na nich jest.
[i]Mógł dowiedzieć się, kim jest „A”[/i]. Garret był policjantem Rosewood, co znaczy, że wiedział dużo o brudnych tajemnicach miasta. Na przykład wiedział o stronie 5 z autopsji Alison, i wiedział że telefon „A” został ukradziony. Jeśli Garret dowiedział się, kto jest w zespole A-team, „A” mogło go zabić by był cicho.
Marlene King zatweetowała wskazówkę. Jeszcze w sierpniu, fan zapytał Marlene czy zobaczymy Garreta w Halloweenowym odcinku. Marlene powiedziała, że „będzie z powrotem w akcji”, i będzie grał bardzo ważną część Halloweenowego odcinka. Ponieważ zaginął i jest nieosiągalny, co jest większą rolą niż to, że może zagrać ofiarę morderstwa?

6 myśli na “4 powody, dlaczego Garret mógłby umrzeć w Halloweenowym odcinku”

Dodaj komentarz