5 rzeczy, które powinniśmy wiedzieć o Shanie

Pojawiła się w 2 odcinku Pretty Dirty Secrets. Niewiele o niej wiemy ale parę rzeczy udało się wyłapać z kilku parominutowych odcinków PDS. Doszły do tego również spoilery od twórców.

1. sprawia kłopoty- Marlene King powiedziała TVGuide: „Sprawiająca kłopoty w Rosewood”. Znając Marlene można przypuszczać, że Shana ma przeszłość w Rosewood. Przeszłość z problemami. Może to było za życia Ali, może zaczęło się po jej śmierci.

2. zna się z Paige- w jednym z odcinków PDS mieliśmy niezły widok na telefon Shany. Było tam nieodebrane połączenie od Paige. Czyżby dziewczyna Emily ukrywała swoją znajomość z Shaną? A może to Paige przedstawi jej Emily?

3. zna Missy Franklin- olimpijka wyjaśniła, że zbliżająca się z nią scena będzie z Emily i Shaną. Missy, która gra samą siebie, wpadnie na Shanę na lotnisku. Dziewczyna będzie namawiać mistrzynię w pływaniu na spotkanie z wielką fanką w The Brew.

4. zdaje się być szpiegiem- w jednym z odcinków PDS rozmawiała z nieznaną osobą przez telefon i wydaje się jakby zapewniała rozmówcę, że zadba o to, żeby wszystkie Kłamczuchy kupiły wybrane stroje, ktorych zdjęcia miała w telefonie.

5. możliwe połączenie z Ali- Shana pochodzi z Karoliny płd, Ali jak pamiętamy w lato przed swoją śmiercią pojechała do babci, z którą spędziła wakacje w Hilton Head w Karolinie pld. (1×12 „Salt Meets Wound”)- ok mało prawdopodobne, Karolina płd. to duży stan ale jest coś jeszcze, a mianowicie słowa Shany: „Byłam tam i również byłam jej przyjaciółką” (choć coś mi mówi że to mogło chodzić o Mayę- ale to przy okazji kolejnych moich pokręconych teorii)

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-liars-spoilers-5-major-clues-about-new-girl-shana

5 myśli na “5 rzeczy, które powinniśmy wiedzieć o Shanie”

Dodaj komentarz