5 BOHATERÓW PLL, KTÓRZY POWRÓCĄ W SEZONIE 4B!

Mimo, że bardzo kochamy nasze kłamczuchy, tęsknimy za wieloma barwnymi, popularnymi bohaterami, którzy czasem znikają z Rosewood bez żadnego wyjaśnienia. Wiecie o których bohaterach „Pretty Little Liars” mówimy: w jednych albo zakochaliście się albo zakochaliście się – nienawidzicie. Poniżej pięciu takich bohaterów, którzy najprawdopodobniej powrócą w sezonie 4B.

 

Noel Kahn (Brant Daugherty)

Noel Kahn jest pewnie członkiem-założycielem anty-kłamczuchowego klubu, ale to nie znaczy, że za nim nie tęsknimy! Na szczęście, wygląda na to, że cudowny Brant Daugherty – który obecnie pracuje na swoje nazwisko w „Tańcu z gwiazdami” – wróci do PLL gdzieś przed końcem sezonu 4B. Według „ET Online”, Brant i Marlene King „rozmawiają o powrocie Noela”. Nie możemy się doczekać żeby znowu zobaczyć tego dawno zaginionego bohatera!

Ostatnio widziany: sezon 3, odcinek 13: „The Dark Ride”

 

Jason DiLaurentis (Drew Van Acker)

Nie widzieliśmy Jasona odkąd pogalopował gdzieś z Rosewood po tym jak „A.” prawie go zabiło we windzie – taa, niezbyt miłe odejście. Według jego mamy, jest on na „Południu” i pomaga swojej babci naprawić jej dom. Wiemy, że to wygląda jakby on ( i jego abs) odszedł na zawsze. Szanse, że Jason pojawi się znowu w sezonie 4B? Niezłe, biorąc pod uwagę sposób w jaki Drew Van Acker mówił ostatnio o powrocie swojego bohatera. Taa, myślimy, że to może być powrót Jasona DiLaurentis w naszej niedalekiej przyszłości -zwłaszcza biorąc pod uwagę wszystkie te interakcje,które widać, że się zdarzą pomiędzy panią DiLaurentis, a panem Hastings.

Ostatnio widziany: sezon 3, odcinek 19: „What Becomes of the Broken-Hearted?”


Lucas Gottesman (Brendan Robinson)

Biedny Lucas. Najpierw odrzucony przez Hannę na rzecz Caleba i wtedy pozornie kompletnie spisany na straty w serialu. Ok, byliśmy trochę dramatyczni. Lucas miał kilka wystąpień w sezonie 3, kiedy był w niełasce u „A.”, ale wydaje się, że ma się teraz lepiej i chcielibyśmy to sprawdzić! Lucas był filarem pierwszego sezonu i nawet, gdy utknie pomiędzy młotem, a kowadłem, zawsze wygląda na to, że ma na uwadze dobro Hanny. Po odejściu Caleba do Ravenswood, myślimy, że ci, którzy rządzą PLL mogą wkrótce wezwać Lucasa.

Ostatnio widziany: sezon 3, odcinek 15: „Mona-Mania”


CeCe Drake (Vanessa Ray)

Ok, w zasadzie CeCe była w ostatnim odcinku, ale z drugiej strony pojawiała się tylko bliżej końcówki sezonu 4A po półsezonowej nieobecności. Pewnie, słyszeliśmy wiele o CeCe Drake, ale nigdy jej nie widzieliśmy. Nasz niepokój o to czy znowu kiedykolwiek zobaczymy CeCe spotęgował się po tym jak zobaczyliśmy jej upadek i możliwą śmierć w letnim finale, a potem usłyszeliśmy o ekscytującej, nowej roli filmowej, którą właśnie dorwała i o stałej roli w „Blue Bloods” na kanale CBS. Krótko mówiąc: Vanessa ostatnio rozmawiała z „Zap2it” o tym, że znowu wkrótce pojawi się na planie PLL, co oznacza, że wystapi bliżej końcówki sezonu 4B (teraz kręcony jest odcinek 4×23 – przyp. tłumacz.). Hurra!

Ostatnio widziana: sezon 4, odcinek 12: „Now You See Me, Now You Don’t”


Peter Hastings (Nolan North)

Ze wszystkich bohaterów z tej listy, Peter Hastings na najdłużej „zaginął w akcji” z ekranów naszych telewizorów (taaa, chyba komputerów! 😀 – przyp. tłumacz.) Wiemy, że tato Spencer jest pracoholikiem, ale dajcie spokój. Człowiek musi zmieniać ubrania raz na jakiś czas albo – no wiecie – sprawdzić co ostatnio zbroiła jego nastoletnia córka! Ale fani Petera Hastingsa, nie musicie się obawiać! Pete definitywnie powróci w sezonie 4B, sądząc po zdjęciu z planu PLL, które Troian Bellisario (Spencer) wrzuciła na Twittera, przedstawiające ją i jej ekranowych rodziców. Nie możemy się doczekać żeby zobaczyć jaki rodzaj dramatu w wykonaniu rodziny Hastings zgotuje nam tym razem PLL.

Ostatnio widziany: sezon 3, odcinek 6: „The Remains of the 'A.'”

 

źródło: http://www.wetpaint.com

Dodaj komentarz