5 powodów przez które Kłamczuchy powinny przestać przyjaźnić się z Ali

Przyjaciele Alison Dilaurentis w tym sezonie zaczęli się od niej odwracać. Oto 5 powodów dlaczego Kłamczuchy powinny odwrócić się od Ali.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2014-08-08 232536

Rozdziela przyjaciół . Nie uszło naszej uwadze, że dziewczyny nigdy nie były tak daleko emocjonalnie od siebie.  Owszem, mieli momenty wspólnej pracy by rozwiązać zagadkę kto ich dręczy, ale czasy zaufania między sobą odeszły. Przyjaźń została wystawiona na próbę a wszystko zaczęło się od powrotu Ali.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2014-08-08 233432

Powoduje psychiczne cierpienie. Gra „A” spowodowała poważne obrażenia w psychice kłamczuch. Są one wyczerpane ( spójrzmy na Arię po zabójstwie Shany). Nie mówimy, że jest to całkowita wina Alison, że jej przyjaciółki muszę wciąż kłamać ale są jej kłamstwa, które one muszą przytakiwać. Ponadto Ali nie wykazuje żadnej skruchy po tym, jak wynajęła Noela by włamał się do domu matki Hanny.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2014-08-08 234335

Jej najbliżsi sojusznicy odchodzą od niej. Shana przez kilka lat wydawała sięnajbliższą osobą oraz jej powierniczką i. Shana próbowała zabić dziewczyny, za to co zrobiły Jennie. Posiadała dwie twarze i działała jak szpieg.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2014-08-08 234545

Wciąż je okłamuje. Bylibyśmy skłonni ufać Alison, gdyby ona przesła kłamać. Kłamiąc rozpoczyna serię zdarzeń, które ryzykują ich życiem, relacjami, związkami i przyszłością.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2014-08-08 234752

Ona wciąż może być „A”.  Jasne, że są zakręcone teorie o tym kto jest „A” ale często najprostsze wyjaśnienia może być tymi najtrafniejszymi. Ali już wcześniej pokazała swoje zdolności manipulacji ludzmi. Nie wspominając już o intrygach, w które wciągała dziewczyny. Kto wie, co siedzi jej w głowie oraz do czego jeszcze jest zdolna?

Co siądzicie o tym, żeby Kłamczuchy przestały przyjaźnić się z Alison? Jesteście za czy przeciw?

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-08-07-5-reasons-liars-should-dump-ali

3 myśli na “5 powodów przez które Kłamczuchy powinny przestać przyjaźnić się z Ali”

    1. Aria nie poszłaby do więzienia, bo była to obrona konieczna, mogłaby mieć tylko kłopoty za ukrywanie tego. Przyznam, że również chcę, żeby historia Ali wreszcie się skończyła. Dziewczyny mają wystarczający problem z -A, a Alison wszystko jeszcze komplikuje swoimi kłamstwami i gierkami.

  1. Może lepiej, żeby niektóre niektóre kłamstwa nigdy nie zostały wyjaśnione (takie jak Sprawa Jenny), ale te proste o Monie w kościele czy Noelu w kuchni Hanny to mogłaby wyjaśnić. Ale najlepiej by było, gdyby zostawiła biedne dziewczyny w spokoju. Może wyjechać gdzieś daleko albo umrzeć tym razem naprawdę.

Dodaj komentarz