5 pytań o Jennie

1. Jenna jest w A-Teamie, czy nie?

-Najpierw trzeba ustalić kontekst w sezonie 3. Myślimy, że A-Team pracuje razem, odkąd Mona jest A, więc praktycznie od początku serialu. Różni członkowie zespołu mogli być rekrutowani przez cały czas, ale mamy przeczucie, że jedna z osób jest liderem. Lub jedna kontroluje bardziej niż reszta.

Więc, czy Jenna pasuje? Wiemy, że woziła Em, w nocy, kiedy była naćpana, porwana i zastano ją nad odkopanym grobem Ali, tak, że wyglądało, jakby była winna. Plus Jenna miała bardzo dobre powody, by być w A-Teamie. Ale kiedy Jenna poszła do parku spotkać się z nieznaną nam osobą, wyglądało, jakby ta osoba, była tą, która za to wszystko odpowiada. Więc, czy Jenna może być kolejnym pionkiem w teamie?

2. Od jak dawna widziała?

-pierwszy raz, kiedy spostrzegliśmy, że Jenna widzi , nawet gdy udawała ślepą, było gdy zabiła muchę na swoim lustrze. Podstępna i bystra dziewczyna. Jako sekretny obserwator wszystkiego, co działo się w Rosewood, Jenna mogła odkrywać sekrety swoich wrogów i zobaczyć, co ludzie naprawdę o niej myślą, bo było to wypisane na ich twarzach.

Wiemy też, że udawała ślepą w stosunku do Noela, w nocy gdy miała miejsce maskarada, gdy Maya została zabita przez swojego prześladowce Lyndona, ale zdecydowanie nie mogła udawać wcześniej, gdy miało miejsce spotkanie z nieznanym w parku. Oczywistym wytłumaczeniem jest, że jej operacja się powiodła, a co jeśli Jenna udawała swoją ślepotę przez cały czas, może nawet od momentu wypadku? czy ona kiedykolwiek była ślepa?

3. Czy nadal kocha Toby’ego? Jeśli nie, to w kim jest naprawdę zakochana?

-Z tego, co wiemy od Alison, to Jenna i Toby mieli intymne relacje, zanim przeprowadzili się do Rosewood. Toby twierdził, że jego tatuaż, to upamiętnienie dnia, w którym uwolnił się od Jenny. Ale Jenna wydaje się być naprawdę zaangażowana, poza tym często byli sami w domu. Jenna miała kilka randek z Garretem i Noelem, ale wydawało się, że poświęca się obojgu w tym samym czasie. Kto tak naprawdę jest w sercu Jenny?

4. Jaki jest jej związek z NAT ?

-Ponieważ Jenna jest oczywiście najmłodszym członkiem NAT (Jason, Ian, Garret), niż jego założyciele, możemy się zastanawiać czemu była taka przejęta wraz z nimi i Melissa, w tę noc, gdy Alison zaginęła. Mogła tam po prostu być, dlatego, że randkowała z Garretem, ale Ali powiedziała przecież Kłamczuchom o tajemniczej kasecie, która dowodziła, że Jenna sypiała z Tobym. Czy Jenna już wtedy mogła być zła na Ali, za to, że wiedziała o niej jako o członku NAT? Możemy także sądzić, że bardzo interesujące jest to, że Jenna i Noel, (którego brat jest w tym samym wieku, co założyciele NAT)mogli ewentualnie być przejęci razem, ponieważ byli powiązani ze starszą paczką.

5. Dlaczego Melissa kazała odwrócić uwagę Jenny na maskaradzie?

-jest kilka możliwości. Zarówno Melissa, jak i Jenna mogą należeć do A-Teamu, równocześnie z Lucasem. W tym wypadku  skomplikowana historia Melissy o stroju Black Swan może być częścią większej intrygi obwiniającej kogoś, która miała sprawić, by nie postrzegano ich, że są w jakiejś zmowie. Ale co jeśli historia Jenny, że jest czyimś celem (która jest jej wyjaśnieniem dlaczego udawała ślepą) jest prawdą? I ktoś jednak chciał odwracać jej uwagę tamtej nocy?

Jak zwykle wiele pytań. Tak mało odpowiedzi…

3 myśli na “5 pytań o Jennie”

  1. prawda. wiele pytan, malo odpowiedzi. 😀 no cuz, w koncu to PLL. XD tyle sie dzieje, tyle jest scen, ze az trudno zapamietac. XD
    no, ale oczywiscie Jenna jest bardzo intrygująca. moze byc w A-teamie w sumie… No, w kazdym bądz razie ma motyw.

Dodaj komentarz