5 pytań o Tobym.

Odkąd Toby okazał się A, wszyscy są w szoku. Przyszedł jednak czas, by usiąść i spokojnie przemyśleć całą tę sytuację.

1. Jakie są jego motywacje?

To jest oczywiście pytanie numer 1. Czy on szuka zemsty na Kłamczuchach, za te wszystkie krzywdy, które mu wyrządziły?  Czy dołączył, bo nienawidził Alison ? Był szantażowany, żeby pomagać? Jest podwójnym agentem, który próbuje od środka rozwalić A-Team? A może jest po prostu socjopatą? Jest tyle opcji i odpowiedź będzie miała wielki wpływ na to, jak będziemy postrzegać tę postać.

2. Kiedy dołączył do A-Teamu?

To wydaje się być kluczem. Czy dołączył zanim zaczął się spotykać ze Spencer czy juz po ? Był częścią zespołu od pierwszego dnia, czy został zrekrutowany po tym, jak zespół zaczął się formować? Jakie jest jego miejsce w hierarchii?

3. Czy naprawdę kocha Spencer?

Nawet okrutni prześladowcy mogą poczuć miłość. Nawet jeśli Toby nie jest podwójnym agentem, istnieje możliwość, że jego uczucia do Spencer są prawdziwe. Ale czy to jest wystarczające by uchronić go przed złą ścieżką?

4. Dlaczego A wybrało sobie za cel Spoby i Tobyego ?

Czy Toby był w planie, by torturować Spencer , czy to jest kolejna warstwa na drodze A, by uwziąć się na Spencer i Tobym w sezonie 2? Może jest jakaś wewnętrzna niezgoda w A-Teamie….

5. Jaka jest prawda o jego realcji z Jenną?

Teraz już wiemy, że Toby nie jest godny zaufania, wszystko, co mówił o Jennie staje się zagadką. Czy ona była jedyną, która mu dokuczała, powodowała niepokój? A może jest coś więcej w tej historii (i ta oskarżająca taśma) niż to co zostało ujawnione?

8 myśli na “5 pytań o Tobym.”

  1. Tak i tak uwielbiam Tobyego, dostaje dreszczy jak slysze jego glos i oczu tez nie moge od niego oderwac ahhh! poprostu jest boski a w ostatnim odcinku to w ogole… bez koszulki to az zatrzymalam na chwile film, zeby sobie na niego popatrzec 😛

Dodaj komentarz