6 powodów, przez które nie ufamy Nate’owi.

Mimo że Nate nie jest na liście potencjalnych zdrajców stworzonej przez ABC Family, nadal nie ufamy nowej postaci Pretty Little Liars.

Dlaczego? Oh, z wielu powodów, chociaż nie tych, przez które nie ufamy żadnemu nowemu w Rosewood. Przedstawiamy sześć głównych powodów, które sprawiają że obawiamy się go w szczególny sposób.

1. Sposób, w jaki uderzał do Emily. Jasne Emily jest piękna i cudowna, i możemy dostrzec dlaczego ktoś mógłby być nią zauroczony. Ale czy nie jest to trochę dziwaczne, że ktoś nieustannie podrywa dziewczynę, która: a) jest lesbijką, i b) chodziła z Twoją kuzynką, która niedawno odeszła? I chwila ich pocałunku w odcinku 10, sezonu 3 „What lies beneath” mogła być zinterpretowana jako obustronna chwila słabości, ale również jako Nate wykorzystujący Emily, będącej w trudnym położeniu, rozchwianej emocjonalnie.

2. Jego problemy z opanowywaniem gniewu. Nate twierdził, że niemiły sposób, w jaki potraktował Jenne w The Brew w odcinku 10 był niezgodny z jego charakterem, ale to nie jest pierwszy raz, w którym przejawiał problemy z gniewem – próbował również zaatakować Garrett’a w szpitalu. Czy to wszystko jest tylko odreagowywaniem po stracie Mayi, czy jest to przejaw głębiej zakorzenionych problemów?

3. Fakt, że Maya nigdy o nim nie wspomniała. I, ogólnie rzecz biorąc, nie mamy całkowitej pewności, że Nate naprawdę jest jej kuzynem. Jeśli naprawdę byli tak blisko jak twierdził – tak blisko, że chciał przenieść się do Hollis by być blisko niej – wydaje nam się, że Maya powiedziałaby o nim Emily.

4. Kolczyki. W odcinku 7 sezonu 3: „Crazy”, Nate powiedział Emily, że wiedział, iż Emily kupiła taką samą parę Mayi – ale Emily nie dała tych kolczyków Mayi aż do czasu przed którym zaginęła. Skąd Nate mógł mieć pojęcie o nich? Czyżby widział się z nią w trakcie jej zaginięcia?

5. Jego pociąg do Jenny. Czy on ma po prostu nietrafiony gust do kobiet, czy jego zainteresowanie nią naprawdę coś znaczy? Jenna nie wyglądała na zachwyconą jego widokiem w odcinku 10, i raczej nie wyglądali na współpracowników. Ale fakt, że próbował umówić się z dziewczyną, która wydaje się równie wplątana w tajemnicze historie, co Kłamczuchy, wygląda jak dosyć duży zbieg okoliczności.

6. Prześladowca Mayi. Maya powiedziała, że prześladował ją ex z obozu odwykowego. Nigdy nie dowiedzieliśmy się kim on był, i nic nie możemy na to poradzić, ale myślimy, że Nate pasuje do tej roli. Jego obsesja na temat Mayi, to, że wiedział rzeczy o niej, których nie powinien, jego dziwna agresja, jego ciągłe próby podrywania Emily w sposób, w jaki wydaje się trochę upiorny … tak, może po prostu być zrozpaczonym kuzynem w żałobie, ale nie jest trudno dostrzec w zamian kogoś… bardziej mrocznego.

A wy co sądzicie? Czy Nate jest tym, za kogo się podaje? Ufacie mu?

~źródło: wetpaint.com

21 myśli na “6 powodów, przez które nie ufamy Nate’owi.”

 1. nie dlugo moze scenarzystow , fotografow i stylistki z ekipy pll bedziecie podejrzewac ze sa zdrajcami albo ktores z nich to A …. to ze nate zachowuje sie waszym zdaniem dziwnie nie znaczy ze jest zdracja bozeeeeeee jak wy myslicie ? co nowa osoba w pll to A albo z A-team tak ? SLUCHAJCIE A MOZE ARIA JEST A ??? zalosne….

 2. @ja, nie przesadzaj. Nasze podejrzenia nie są żałosne. Żałosny jest sposób w którym wyrażasz swoją opinię. Bez urazy, ale po co te przekleństwa ? I wyzwiska ?

  Ja go o nic nie podejrzewałam przed akcją z kolczykami. Ale teraz jak patrzę na to z innej strony… Zawsze jak Em mówiła coś o Mayi, to on przytakiwał, nigdy nie był jakoś specjalnie zaskoczony. A poza tym, Nate przedstawia wszystko tak, jakby był z Mayą naprawdę blisko. Czy wtedy Maya nie zaprosiłaby go do siebie?
  Dla mnie wszystko w PLL jest podejrzane 😀

 3. dla mnie dziwne bylo jeszcze to ze najpierw nie znal adresu rodzicow mayi pozniej mial dac emily ten adres bo chciala wyslac im list to powiedzial ze zapomnial go wziac z samochodu i powiedzial ze sam go wysle i wzial to od niej . i zgadzam sie z punktem 6

 4. andrzelikag (sie 21, 2012)

  a Cece ja lubię, nie wiem czemu ją podejrzewają. ona nic takiego złego nie robi, ogólnie jest fajna.
  ja troche ją podejrzewałam po tym że wiedziała że Hannah kradnie w sklepach skoro robiła to dopiero po śmierci Ali więc Ali kiedy miała by to CeCe powiedzieć ale moge się mylić 🙁

 5. Widzieliście minę Nate’a jak się dowiedział, że Jenna udawała, że jest ślepa….? Tak, jakby była świadkiem czegoś co zrobił Nate. Poza tym na końcu odcinka Jenna niekoniecznie musiała ostrzegać Em przed Paige(bo nie wiedziała kim jest gość Em). Może to było ostrzeżenie dotyczące właśnie Nate’a???

Dodaj komentarz