6 Rzeczy, o których dowiedzieliśmy się z promo 10 odcinka.

Letnia część 5 sezonu Pretty Little Liars szybko zbliża się do końca, a każdy odcinek podnosi stawkę. Wygląda na to, że zapowiada się szalony odcinek 10 „A Dark Ali” („Mroczna Ali”), kiedy Alison ma do czynienia z perspektywą skazania mężczyzny za jej „porwanie”, które, jak wiemy, nie wydarzyło się.

Czego jeszcze możemy się spodziewać po tym odcinku? Ta część promo, która koncentruje się na następnym odcinku (nie na „śmiertelnym finale”) daje nam pewne wskazówki.

1. Ryzykowny plan Ali. W 0:09 Ali sugeruje, że ona i Kłamczuchy powinny śledzić jej „porywacza” i ostatecznie „wygrać grę z A„.  Ale najwyraźniej reszta Kłamczuch nie jest na pokładzie; jak Aria ujmuje to w 0:10 „co się stanie, jeśli przegramy?” Słuszna uwaga. Nigdy nie można być pewnym wygrania z A. I o jakim planie Ali mówi ze łzami w oczach w 0:15?

2.Więc, kim jest ten chłopak? W 0:09 ze wszystkich ludzi akurat Hanna i Mona są w aucie i patrzą na zdjęcie policyjne „porywacza”. Nazywa się Cyrus Petrillo.

3. Przerażający moment Ali. W 0:11 widzimy Alison, najwyraźniej samą, podskakującą na nagły hałas. Wydaje się, że jej strach jest realny. Widzimy ją także samą, na zewnątrz w 0:13.

4. Plan A na Ali. „A ma coś strasznego dla Ali i dla nas.” mówi Spencer w 0:12. Ale jej rozwiązanie wydaje się być bezpieczne dla wszystkich jej przyjaciółek oprócz Ali. W 0:19 mówi do Arii „Musimy uciąć linę Ali, zanim pociągnie nas za sobą” Musimy powiedzieć, że kibicujemy w tym Spencer.

5. Emily już tego nie łapie. „Rzucisz nas wszystkie pod autobus!” mówi Emily w 0:19. Wygląda to na jej reakcję na plan Ali. Trudno powiedzieć, czy ona oskarża Alison celowo, chcąc  wkręcić przyjaciółki, ale wydaje się oczywiste, że nie jest już jej fanką, niezależnie od tego, co Ali myśli.

6. Ali jest w prawdziwym niebezpieczeństwie. Promo kończy się Ali kucającą na podłodze wyglądającą na naprawdę przerażoną. Atak A?

Czy przegapiliśmy coś? Źle zinterpretowaliśmy? Podzielcie się swoimi uwagami w komentarzach poniżej!

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-08-06-season-5-episode-10-spoilers#

2 myśli na “6 Rzeczy, o których dowiedzieliśmy się z promo 10 odcinka.”

  1. A te czerwone napisy pomiędzy scenami? ” One less liar?” – „Jedna Kłamczucha mniej?” To o 5×10? Jak myślicie, o kogo może chodzić? Bo jak o Ali to za pretensjonalne. I co znaczy mniej? A zabije którąś z dziewczyn? Skoro w promo pojawiła się Mona i letnim finale też będzie występować, to może o nią chodzi? Też kiedyś była nazywana Kłamczuchą?

Dodaj komentarz