7 postaci,które chcemy więcej zobaczyć w 3 sezonie Pretty Little Liars.

Wiemy już o około 6 nowych bohaterach,którzy pojawią się w 3 sezonie Pretty Little Liars.Choć jesteśmy podekscytowani aby ujrzeć nowe twarze w serialu,mamy również nadzieję, że będzie trochę czasu na to, żeby wycisnąć więcej informacji z niektórych starszych bohaterów,którzy wciąż mają dużo 'soczystych’ rzeczy do zaoferowania.

Oto 7 postaci,które chcemy zobaczyć w nowym sezonie:

1.Mike Montgomery: Młodszy brat Arii,którego dawno nie widzieliśmy.Pamietacie jak był w depresji i kradł różne rzeczy? A potem otrzymał pomoc w związku z jego problemami emocjonalnymi.Chcielibyśmy dowiedzieć się o tym więcej. Ponadto co się stało z jego przyjaźnią z Noelem?

2.Noel Kahn: O wilku mowa! Jesteśmy pewni,że Noel wróci ale mamy nadzieję że ma większą rolę w tym sezonie – w końcu umawiał się z A,a teraz jest związany z Jenną.Tego faceta podejrzewamy o różne rzeczy,i musimy dowiedzieć się więcej.

3.Kate: Ona jest straszna,ale jest też przyrodnią siostrą Hanny.Bardzo chcielibysmy ujrzeć je rozwiązujące konflikt między nimi lub ich ostateczną rywalizację.

4.Holden: Nie jesteśmy do końca pewne o co chodzi z Holdenem.Czy naprawdę jest on tak niewinny jak się wydaje?Jeśli tak to jaki właściwie jest jego cel? czy jest on sprzymierzeńcem czy wrogiem? Czujemy, że jest tutaj więcej rzeczy do odkrycia.

5.Duncan: Jest on kopalnią informacji o Alison,a my będziemy bardzo rozczarowani jeśli dziewczyny nie będą chciały wyciągnąć od niego więcej informacji.

6. Anne Sillivan: Mamy nadzieję zobaczyć więcej doktor Sullivan,byłej terapeutki dziewczyn.Nie jesteśmy nadal do końca pewne co do diagnozy Mony,i nie jesteśmy w 100 % pewne czy możemy zaufać Dr. Sullivan.Na pewno potrzebujemy więcej informacji.

7.Regina Marin: Ok,nie ma żadnych powodów dlaczego chcemy zobaczyć znowu babcię Hanny,ona jest po prostu cudowna.

 

8 myśli na “7 postaci,które chcemy więcej zobaczyć w 3 sezonie Pretty Little Liars.”

Dodaj komentarz