8 rzeczy, które wiemy dzięki promo 4 odcinka

1357162897pre-1402948782

 

Kłamstwa Alison wciąż unoszą się otaczając Kłamczuchy, a tajemnice piętrzą się. W oparciu o promo 4 odcinka 5 sezonu Pretty Little Liars („Thrown From the Ride”), możemy się spodziewać, że przyszły tydzień będzie bardziej napięty, niż obecny, gdyż zegar wciąż tyka. Czy Kłamczuchy dowiedzą się kto zabił Panią Di, zanim policja domyśli się, że historia Ali  jest totalnym kłamstwem?

Uważnie przyjrzeliśmy się zapowiedzi odcinka, żeby dowiedzieć się, czego dokładnie możemy się po nim spodziewać.

1. Mona jest, no cóż, Moną. Promo otwiera Mona, przerażająco wpatrująca się w Kłamczuchy, które jedzą lunch na szkolnym dziedzińcu. Więc, sprawy mają się tam jak zawsze. Widzimy także jej spotkanie z Lucasem w ciemnym pokoju w 0:10 , więc najwyraźniej Team Anty-Ali wciąż rośnie w siłę.

2. Aria wariuje. Aria mówi Spencer przypuszczalnie o Monie „Ona naprawdę mnie przeraża” w 0:03. Następnie widzimy serię zdjęć pokazujących Arię całkowicie, cóż, wariującą. (Widzimy, co robisz, promo.) W 0:05 Spencer mówi przyjaciółkom, żeby się zrelaksowały. CzyAria po prostu cierpi na zespół stresu poShanowego*,czy ma rację nieufając Monie? Ona jest wyraźnie paranoikiem, ale nie jedynym w Rosewood.

3. Co jest na komputerze Ali? W 0:09 widzimy Spencer pośpiesznie biorącą komputer z rąk Ali. Czy Ali znalazła wskazówkę? Zagrożenie? Być może wiadomość od Mony, lub któregoś z jej sługusów?

4. Dlaczego Em wygląda na taką zmartwioną? W 0:09 wydzimy zaniepokojoną Emily przed jej domem. Czy usłyszała coś niepokojącego?

5. Jak umarła Pani Di? W 0:11 widzimy Spencer mówiącą,że policjanci muszą ustalić przyczynę zgonu Pani Di. Chociaż odpowiedź Hanny, że przyczyną było „morderstwo”, dokładne informacje o tym, jak została zamordowana, mogłyby zapewnić kilka bardzo potrzebnych wskazówek.

6. Hanna w przebieralni. Co się dzieje w szatni Hanny w 0:17? Wiemy,że próbuje ostatnio wyglądać inaczej, ale to ujęcie z góry w 0:18 sprawia, że jesteśmy w napięciu, i myślimy, że dzieje się coś więcej, niż zmieniająca wygląd szafa.

7. Co nie może być nieznane? „Gdy już coś wiesz, nie możesz przestać o tym wiedzieć” mówi Ali w 0:20. Do kogokolwiek mówi, wygląda jak blondynka. Hanna? Dlaczego to wygląda, jakby były w gabinecie lekarskim? I czy Ali stwierdza tu o czymś, co już wie (i czego wolałaby nie wiedzieć), czy ostrzega, może przed ujawnieniem kolejnego ważnego sekretu?

8. Szok Spencer. Na co Spencer gapi się w 0:20? I gdzie ona jest? Czy to Jason za nią?

*To od zespołu stresu pourazowego, występującego u osób, które przeszły traumatyczne wydarzenia.

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-06-25-season-5-episode-4-spoilers

Dodaj komentarz