8 scen, które chcielibyśmy zobaczyć

Wiemy już, że zobaczymy konfrontację Mony i Hanny, ale pozostaje kilka scen, które przychodzą Nam do głowy i chętnie je zobaczymy w nadchodzącym 3 sezonie. Oto one:

Jenna i Melissa

Czy współpracują ze sobą? Czy są wrogami?

Od wspólnej historii z NAT po romans z Garrettem relacje Jenny i Melissy mogą być mocno skomplikowane, ale jakby nie patrzeć – łączą się. Chcemy zobaczyć te dwie w jednym pomieszczeniu.

Jason i Aria

Spokojnie EZRIA-FANI! Nie chcemy romansu tej dwójki, ale w poprzednim sezonie zaczęło sie tworzyć między nimi coś na kształt przyjaźni. Chętnie zobaczymy ich relacje po wyjawieniu prawdy o ojcu Jasona.

Spencer i Jessica DiLaurentis

Teraz, kiedy znamy prawdę o Jasonie, chcielibyśmy zobaczyć powrót jego matki i jej konfrontację ze Spencer. Może panna Hastings dowiedziałby się ile tak naprawdę wiedziała Ali.

Peter Hastings z innym rodzicem

W sumie, można by powiedzieć, że pozostali kłamczuchowi rodzice nie są wielkimi fanami Petera i nadal nie jesteśmy przekonani, że jest niewinny. Teraz, kiedy mamy więcej informacji o A, chcielibyśmy zobaczyć scenę, gdzie wszyscy rodzice dyskutują o tym, co robić dalej.

Caleb i Mona

Caleb nigdy nie był fanem Mony i teraz, gdy sie okazalo, że jest naprawdę zła i zmusiła go do „randki” chcemy zobaczyć ich konfrontację.

Caleb i Lucas

Uwielbiamy ten bromance, ale myślimy, że rozmowa tej dwójki będzie dość dziwna – Lucas kocha się w Hannie – ale może Caleb dowiedziałby się dlaczego Lucas rozmawiał z Jenną na balu.

Lucas i Mona

Czy to możliwe, że Lucas współpracuje z Moną? Może jednak nienawidzi jej jeszcze bardziej, po tym jak okazało się, że wredna dziewczyna jest jeszcze gorsza, niż się wydawało. Tak czy inaczej, chcemy zobaczyć ich we wspólnej scenie.

Noel Kahn i Kłamczuchy

Czy Mona bawiła się Noelem? A może knuł razem z nią? Chcemy wiedzieć i możemy się założyć, że Kłamczuchy również. Miejmy nadzieję, że taka scena się pojawi.

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-face-off-8-scenes-we-want-to-see-in-pretty-little-liars-season-2

I co Wy na to? Podobają się Wam te sceny? A może sami chcecie zobaczyć jakieś inne?

5 myśli na “8 scen, które chcielibyśmy zobaczyć”

Dodaj komentarz