„A is for Answers”

Jedni chcieli jasnych odpowiedzi i mówią, że odcinek nic nie wniósł, natomiast osoby układające własne teorie są już pewne kogo mogą wykluczyć z grona podejrzanych.
-Ja osobiście w 100% wykluczam już Jennę, choć przez pierwsze 3 sezony chyba każdy miał wątpliwości.
-Wykluczam również Monę, mimo iż niektórzy piszę, że pomogła Ali w ucieczce, aby sama zająć jej miejsce. Nie popieram tej teorii.
-Pani Di. też nie może być A. Właśnie. Skupiając się bliżej na matce Alison.. Kryła osobę sobie bliską, zrzucając winę na Spencer. Była pewna,że dzięki temu
Peter Hastings skupiłby się na zatuszowaniu dowodów w sprawie. Ale na kim jej tak bardzo zależało? Odpowiedź jest prosta; Jason.
-Co do teorii z Melissą mam mieszane uczucia. Z jednej strony mogła wydać zabójcę dla ojca żeby odwieść podejrzenia od siebie, z drugiej strony, mogła być świadkiem
tego zdarzenia.

Najczęściej typowaną osobą po tym odcinky jest Jason zatem złóżmy wszystko w całość:
-osoba, którą kryła matka Ali jest jej bliska
– A jest to wysportowany mężczyzna
– ostatnio oszukał Kłamczuchy w kwestii odwyku
-członek N.A.T.
-w 1 i 2 sezonie cały czas okłamywał dziewczyny, że nic nie pamięta, a jednak po jakimś czasie wymsknęła mu się jakaś istotna rzecz

JEST TEGO O WIELE WIĘCEJ, zbyt dużo aby wymieniać. Myślę, że nawet jeśli Jason nie jest Big A to współpracuje z A-teamem.

tumblr_n2rhcrX4cV1rzt41jo1_500

6 myśli na “„A is for Answers””

  1. Marlene wspominała że pojawi się wątek bliźniaczek. Jak wiemy, państwo D. sprowadzili się do Rosewood jak Jason był już nastolatkiem. Do tego wciąż jakieś szemrane interesy pomiędzy Panem H, a Panią D. Albo Jason ma bliźniaka/bliźniaczkę i to ona została zamordowana, albo pani D. szantażowała H, nie mówiąc, że to Melissa zaatakowała Ali(nie Spencer). W ogóle nie wyjaśnili też skąd się tam wzięła Grunwald.

  2. Tutaj idealnie wpasowuję się zła bliźniaczka Alison. Marlene często coś mówiła, co tak właściwie można rożnie rozumieć. Jeszcze zapomnieliśmy o Wrenie. Moim zdaniem on jeszcze wróci. Tak sobie myślę na logikę (jeżeli można o niej mówić w tym serialu ;)), to Pani D, chroniłaby tylko kogoś bliskiego, swoje dziecko. Kogoś dla kogo pochowałaby swoją córkę, aby chronić drugie dziecko. Myślę, że wątek z bliźniaczką wróci do serialu i to właśnie będzie bliźniaczka Alison. Jason o niej wie no bo w końcu jest starszym bratem Alison. A Pan H. wszedł w układy z Panią D, ponieważ myślał, że Spencer zabiła Ali.

Dodaj komentarz