A jest blisko domu. DOSŁOWNIE!!!

wetpaint.com przeprowadził wywiad z Ianem Hardingiem i dowiedział się kilku ciekawych rzeczy.

W zapowiedziach wygląda na to, że A ma na celowniku Arię. Czy będzie tak z Ezrą?

Być może. On/ona/oni, ATEAM często będą uderzać w dziewczyny. Tym razem nie będzie to „Powiem twojemu tacie o związku”. Tamto to było nic, w porównaniu do nadchodzących wydarzeń. Teraz zagrożenie jest większe. Nie „Zostaniesz wywalony ze szkoły” tylko „Możesz stracić życie”.

Czy Ezra dowie się, co A zrobiło dziewczynom?

Myślę, że on już wie co się dzieje. Dwoje ludzi nie żyje. Przecież nie może ciągle pytać „Dlaczego wciąż jesteś zestresowana? Co się dzieje?” więc tak, jest poinformowany. Ale co z tego wyjdzie? Musicie poczekać.

Pojawiły się spekulacje, że Twój bohater przez jakiś czas może być A. Chciałbyś, aby Ezra zszedł na złą drogę?

Chciałbym zobaczyć trochę jego ciemnej strony, ponieważ w tej chwili największy problem Ezry, to taki, że raz omal się nie ożenił- dobra, jak 1/4 Ameryki.

Więc nie miałbyś nic przeciwko temu, żeby przeszedł na złą stronę?

Nie! Jeśli nagle dowiedzielibyśmy się, że ma całkowicie pokręconą osobowość, myślę, że byłoby to niesamowite.

Chciałbyś zobaczyć, jak jedna z głównych bohaterek okazuje się A?

Myślę, że byłoby to super,, ale nie wiem jakby mogła to zrobić. Chyba że byłaby socjopatką jak Mona.

Ezra i Aria mogą się połączyć i razem przejść na złą stronę!

Albo moglibyśmy polować razem na tą osobę. Nie chcę, aby serial poszedł w paranormalną stronę nagle okazało się, że A jest tu dlatego bo jest duchem, ale mogę to sobie wyobrazić. Jednak uważam, że serial wiele by stracił. Myślę, że A jest bliżej domu, niż im się wydaje, może nawet DOSŁOWNIE. Jestem strasznie podekscytowany, żeby zobaczyć gdzie to zaprowadzi.

Co czułeś po wielkim wyjawieniu tożsamości A w finale 2 sezonu?

Wiedziałem, że Mona była A w książkach, pierwszych czterech, na których skończyłem, ponieważ mój bohater więcej się nie pojawia, myślałem, że to koniec mojego kontraktu. Uważam jednak, że scenarzyści zrobili kawał dobrej roboty pomijając takie szczególy, skupiając się głównie na Monie.

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-liars-spoiler-ian-harding-hints-that-the-new-a-is-close-to-home-literally

1 myśl na “A jest blisko domu. DOSŁOWNIE!!!”

  1. „(…)pierwszych czterech, na których skończyłem, ponieważ mój bohater więcej się nie pojawia”, to znaczy, że Aria i Ezra się rozstaną? Przeczytałam dopiero pierwszą książkę z serii i jestem ciekawa jak to się dalej potoczy?

Dodaj komentarz