Alison DiLaurentis [artykuł zawiera SPOILERY]

Jednym słowem jakim można opisać Ali jest 'doskonałość’ . Na pozór oczywiście. Była typową 'wredną dziewczyną’ w liceum. Ładna, zadbana, zawsze dobrze i drogo ubrana. Każdy chłopak chciał być jej chłopakiem, a dziewczyna jej przyjaciółką. Alison powierzyła czwórce najlepszych przyjaciółek swoje mroczne tajemnice. Po siódmej klasie Ali zniknęła , i przyjaciółki myślały że konsekwencje dotyczące tych sekretów ich nie dotyczą. Po roku od zniknięcia, ciało Ali zostało znalezione na jej podwórku. Lecz chciałabym się bardziej zagłebić w jej życie. Było pełne tajemnic – to pewne.

W filmie jest wiele niedopowiedzeń dotyczące jej przeszłości. Wiemy że była delikatnie mówiąc niemiła. Wyśmiewała się z Lucasa, Mony, a nawet Hanny. Nie było dla niej różnicy co czuje osoba, której dokucza. Przez to sprawiała wrażenie niezależnej, w efekcie była jeszcze bardziej pożądana.

W ostatnich odcinkach dowiedzieliśmy się nieco więcej o związku Iana z Alison. Ich imiona były wyryte na drzewie, które potem zresztą zostało ścięte i spalone. Wiadomo że Ian był z Alison, tuż przed jej śmiercią. Ale czy to nie byłoby zbyt oczywiste, że to on ją zabił ? Co o tym sądzicie?

Zniknięcie Ali spowodowało automatycznie zniknięcie najlepszego przyjaciela kłamców, ale także uwolnił ich od sekretów, o których wiedziała tylko Ali. A może nie ? W Rosewood,rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają, szczególnie, kiedy jesteś pretty little liars.

skeen.  z pomocą niezawodnej Saszki ;-*

4 myśli na “Alison DiLaurentis [artykuł zawiera SPOILERY]”

 1. „Alison powierzyła czwórce najlepszych przyjaciółek swoje mroczne tajemnice.”
  SPROSTOWANIE: Alison nie dzieliła się z nikim tajemnicami; sprawiała, że INNI dzielili sie nimi z nią. I na tym się skupia cały serial*_*

 2. A. Musiał/a dobrze znać Alison, ponieważ wie dużo rzeczy z jej życia, to wygląda tak jakby Alison zdradziła większość sekretów dziewczyn A. albo przez swoje całe życie A. szpiegował/a dziewczyny, chociaz to mało prawdopodobne.

 3. Trochę to wszystko zagmatwane ale, przecież gdyby od razu było wiadomo kim jest A
  to by było nudne!
  A i mam zamiar przeczytać książki 🙂
  Na początku chciałam się dowiedzieć kim jest A w książce ( ale dopiero jak przeczytam), ale potem jakaś dziewczyna napisała na jednym forum i teraz nie wiem czy będę czytać bo po co jak wiesz jakie będzie zakończenie???
  A no i mam nadzieję że zmienią osobę którą jest A!
  Bo naprawdę nie dość żebym nie chciała już czytać książki to jeszcze bym nie chciała oglądać serialu! 🙁

Dodaj komentarz