Analiza zwiastuna promującego 3 sezon

Drugi sezon Pretty Little Liars dopiero się skończył, ale to nie oznacza, że scenarzyści, producenci i obsada nie jest gotowa, by zabrać się za następny, ekscytujący sezon! Zaraz po wyemitowaniu popularnego finału sezonu drugiego, stacja ABC Family opublikowała zwiastun promujący co wydarzy się w sezonie trzecim Pretty Little Liars. A co możemy powiedzieć o krótkim zwiastunie- to tożsamość „A” została nareszcie ujawniona nie znaczy, że stare gierki zostały zakończone. W rzeczywistości, Aria, Spencer, Hanna i Emily doświadczą największych emocji i dreszczy w ich młodym życiu.

Nie bez powodu niektóre znaki i sceny z sezonu 2 PLL zostały umieszczone w zwiastunie. Nie wiemy dokładnie dlaczego są włączone, ale jesteśmy przekonani, że należy traktować każdą sekundę video jako mocną wskazówkę!

 

Tajemnica Czarnego Łabędzia! Kim jest kobieta kryjąca się za maską?

 

Więcej A?!

 

Caleb odegra kluczową rolę w 3 sezonie? Hmm, czy to dobry czy zły sygnał?

 

Jenna widzi. Wszystko co można powiedzieć to „Uważajcie, kłamczuchy!”

 

Podejrzane, to wygląda jak usta Mayi. Byłoby dobrze, gdyby jednak nie umarła.

 

Aria zalana łzami. Czy to ma coś wspólnego ze strachem czy miłoscią? A może jedno i drugie?

 

Spodziewajcie się więcej szalonej Mony! Janel Parrish weszła w skład głównej obsady.

 

Więcej wiadomości. Czy od „A”? To wciąż jest tajemnica.

 

Czerwony płaszcz.  Śledztwo w sprawie morderstwa Ali ujawni zestaw świeżych i strasznych odkryć?

 

Mimo, że tożsamość „A” została ujawniona, „A” wciąż jest WSZĘDZIE!

 

Więcej Spobi? Marlene King podpowiedziała, że będzie gorąco, oh, miejmy nadzieję!

 

Trailer skupia się na Spencer znajdującą się w kryjówce „A”. Podejrzane?

 

Spencer w środku kryjówki. Czy to możliwe, że pomineła jakąś wskazówkę?

 

Spodziewajcie się „lepkiej” fabuły!

 

A poniżej znajduje się owy trailer:

WATCH THIS!

 

Co jest Waszym największym pytaniem na podstawie filmiku powyżej?

 

źródło: http://prettylittleliars.alloyentertainment.com/season-3-promo-trailer-more-mysteries-and-clues/

9 myśli na “Analiza zwiastuna promującego 3 sezon”

 1. Według mnie pokazane są usta Mayi, bo być może dostaniemy wyjaśnienie, dlaczego ktoś (A?) ją zabił. Spencer jest sprytna, więc na pewno niczego nie pominęła i przypomni sobie o tym w najmniej oczekiwanym (i nagłym) momencie. Scena z Emily jest z odcinka, w którym mama wraca do Rosewood i zostawia jej liścik. Nie widzę jakoś zbyt wielkiego powiązania. 🙂 Możemy jedynie snuć domysły. Ja i tak najbardziej chcę się dowiedzieć, czy Black Swan to tak jak podejrzewam – Ashley – czy ktoś inny. Przyznam, że w tym artykule na zdjęciu przypomina mi Jennę. + W lewym kadrze można dostrzec czerwoną suknię i znaną nam złotą maskę. Czy to ta sama dziewczyna, o której chcemy wiedzieć jak najwięcej?

 2. czarnym łabędziem moim zdaniem jest albo siostra Jenny 😀 Ashley albo Melissa ( tak wiem, że jest w ciąży ale zawsze może udawać, prawda? chociaż odkąd dowiedziałam się że Melissa w 3 sezonie ma rodzić opcją z nią jako black swan jest nie na miejscu) 😀

 3. I'd kill you . -A

  Ja uważam że czarny łabędź to Jenna xD
  Kurde Jenna widzi . Ale przecierz ona mówiła Tobiemu że nei widzi , i ze operazja się nei udała o.o , Więć może na prawde ma siostre bliźniaczke ? Pogmatwane to 😀

 4. moim zdaniem czarnym łabędziem była, była dziewczyna ezry. na balu była Lukas ,mona i cała reszta która nie lubiła kłamczuch jeszcze za czasów ja Alison żyła więc może chcą się zemścić. a byłą dziewczyna ezry chce się zemścić najbardziej na ari która odbiłą jej chłopaka ….

 5. Jenna na balu maskowym nie była przebrana za łabędzia. Widzieliśmy, że śledziła Arię, ale to nie był strój narysowany na kartce z kryjówki „A”. Jenna, łabędź i (zapomniała jak się nazywa) chłopak gadają. Potem czarny łabędź ucieka przed przyjaciółkami. Wniosek? Albo bliźniaczki, albo następny uczestnik A TEAM’u. Dziewczyna.
  Kto?
  Nie mogę się doczekać stycznia!

Dodaj komentarz