Aria dowie się, że Toby jest „A”!

Witajcie!

Dzisiaj oglądnąłem odcinek Halloweenowy Pretty Little Liars „This is a dark ride” i nasunęła mi się pewna myśl!

Otóż, kiedy Aria leżała w zamkniętym pudle obok zwłok Garret’a, została prawie wypchnięta w pociągu. Udało jej się jednak wybronić, wbijając „A” śrubokręt.

 

Wydaje mi się, że to właśnie ona zauważy ranę Toby’ego i domyśli się, że jest on „A”.

 

W skrócie : ARIA DOWIĘ SIĘ, ŻE TOBY JEST „A” PO ŚLADZIE RANY NA JEGO CIELE.

 

Pytanie jednak: w jakich okolicznościach i gdzie on ma tą ranę?

Tagi:

31 myśli na “Aria dowie się, że Toby jest „A”!”

  1. Mam cztery osoby które mogły być przy tym „wywalaniu” Arii z pociągu : Toby lub Noel i Mona lub Jenna napewno była tam dziewczyna bo słychać było damski głos ale nie jestem w stanie przysłuchać się aż tak dobrze by go rozpoznać.

  2. a moze jednak ezra ma cos z tym wspolnego?widzieliscie jego dziwny wzrok jka powiedzial ze mu cos wypadlo i nie moze isc z aria …. a po 2 to zjawil sie jak filip z konopi…podejrzewam jeszcze lukasa bo tez zniknal w niewyjasnionych okolicznosciach i nawet swoj zabytkowy aparacik zostawil
    no i nie zly motyw z tata ari wyszedl na jaw 🙂

  3. pat – ta mała dziewczynka, to ta sama aktorka która w ubiegłym roku odgrywała rolę bliźniaczek z historii Alison ;D w tym odcinku miała być duchem – sugeruje nam się ponownie motyw bliźniaczek ]:> ale mi to nie pasuje ;D że Jason miałby nie wiedzieć, że Ali miała siostrę bliźniaczkę – a co za czym idzie on sam ;D

  4. Wiem, że to nie w temacie trochę, ale czy tylko ja zauważyłam, że ta dziewczynka która pojawiła się w segmencie z mamą Hanny była i w poprzednim odcinku halloweenowym? A te słowa utwierdziły mnie w przekonaniu „kłóciliśmy się nawet o lalki”, a pamiętacie zeszłoroczną opowieść o 2 bliźniaczkach?

    A co to tematu tego „postu”, myślę iż te głosy w pociągu to były Jenny i Tobiego. Nie wiem czuję, że w to wszystko jakoś jest jeszcze powiązany Ezra.

  5. Uważam, że twoja teoria „Aria dowie się że Toby jest A” jest możliwa. Jestem ciekawa co to była za tabletka, którą podrzucili Arii, bo jeśli ta sama co Emily, to Aria mogłaby sobie przypomniec coś z tego jak została zamknięta w tej skrzyni. Ale to była chyba inna tabletka niż Emily i Toby musiałby byc powiązany z tym „porwaniem” Arii, w co wątpie.

  6. to nie będzie na temat ale czy nie wydaje wam się że Jaosn w tym odcinku znowu staje się podejrzanym ,,, uwielbiam go i mam nadzieję że to nie on ale jedna z kłamczuch powiedziała że już 2 członków jego klubu nie żyje …. uwielbiam go ale jakoś tak nie ufam i miał motyw żeby zabić Garett uważał go za mordercę Alie … i ten męski głos przy skrzyni z Arią mówił coś że nie tak miało być czy coś w tym stylu i to znowu prowadzi mnie do niego i sprawy z czekiem za informacje ale nakręciłam 🙂

Dodaj komentarz