Aria jest A?

Czy Aria może być 'A’?

2×2 The Goodbye Look: Mona zwraca się to Arii ‘Big A’. Aria i Mona nigdy nie wydawały się na tyle zaprzyjaźnione, aby nadawać sobie ksywki. Mona może już wie, że Aria to A, czyli jej 'szefem’. Nikt tego nie zauważył, ponieważ nikt nie podejrzewa Arii o bycie A lub w teamie A. Aria orientuje się, że Mona woła ją, jeśli nie byłyby w bliższych stosunkach skąd wiedziałaby, że woła właśnie ją?

2×22 Father Knows Best: Żeby powstrzymać Ashley przed szukaniem prawdy, Aria mówi, że to ona jest A. Aria mogła to zrobić, aby powstrzymać Ashley od drążenia sekretu A, żeby chronić samą siebie a nie Hannę. Znowu nikt nie podejrzewa Arii, więc wszyscy traktują to jako kłamstwo. Przecież Aria najlepiej okłamuje ludzi, na których jej zależy.

1×4 Can You Hear Me Now: Aria interesuje się maszyną do pisania w mieszkaniu Ezry, spędza w nim sporo czasu. W tym samym odcinku zamierza powiedzieć mamie o romansie ojca, ale A wysyła jej list napisany na maszynie.

2×20 CTRL:A: A wysyła kolejny list napisany na maszynie, tym razem do Byrona, zachęcając go do śledzenia Arii i Ezry.
Dziwnym trafem, Aria odwołuje spotkanie a Ezra odchodzi, gdy tylko widzi Byrona, ratując tym samym Arię.

1×12 Salt Meets Wound: Aria wyjaśnia Fitzowi, że może to Noel Kahn napisał coś na samochodzie. W tym czasie inne kłamczuchy wierzą w teorię, że to właśnie on jest A, a Ezra przyjmuje podaną przez Arię wersję. Kiedy rozmawia z Ezrą, kamera pokazuje zapisaną tablicę za nim a słowa na niej zapisane odpowiadają wypowiadanym przez Arię słowomt “Wiem kto to napisał na twoim aucie [It was A (To A)] To Noel Kahn. […But I was A (…Ale ja byłam A)].

2×22 Father Knows Best: Pod koniec odcinka Aria zakłada czerwony płaszcz Alison/Vivian, który był w bagażniku, jest to ostatni moment, w którym widzieliśmy płaszcz.

2×25 UnmAsked: Pod koniec tego odcinka Monę odwiedza, ktoś, kto prawdopodobnie jest A, osoba ta ma na sobie czerwony płaszcz. Marlene King powiedziała, że w serialu jest A, lecz ma on/ ona pomocników, którzy też nazywają się A, więc Aria może być głównym A.
Spencer znajduje szkice kostiumu A, mówiąc, że przebierze się ona za Czarnego Łabędzia, okazuje się, że kostium Arii to alternatywny strój Czarnego Łabędzia (użyty w filmie z Natalie Portman)

1×1 Pilot: To tylko wstęp, ale widzimy na nim, że Aria jest jedyną kłamczuchą, która robi 'shh’ w zajawce rozpoczynającej serial. To może sugerować, że jest ona w centrum uwagi, czyli jest A.

1×13 Know Your Frenemies: Właśnie kiedy Noel Kahn chciał iść do dyrekcji, żeby opowiedzieć o Arii i Fitzu, A ustawia wszystko tak, żeby wyglądało na to, że to on ukradł odpowiedzi do testu. Zawsze wyglądało to jakby A popierała związek tych dwojga. Mimo, że był on wiele razy wystawiany na próbę, A zawsze im pomaga.

2×18 A Kiss Before Lying: Aria przyznaje przyjaciółką, że Spencer okłamuje Hannę o tym, że nie pracują nad filmami A. Wyrwane z kontekstu, brzmi jakby mówiła o Fitzu. W każdym razie Aria zawsze potrafi utrzymywać przed dziewczynami sekrety, tak jak na przykład o tym, że nie spotyka się z Ezrą (od 11 odcinka).

2×22 Father Knows Best: Inna kłamczuchy przyznają, że to Aria jest najlepsza w okłamywaniu bliskich. The other liars say Aria is best at lying to the people she loves. Aria zgadza się na wykonanie zadania, wiadomo też, że jest dobra w utrzymywaniu tajemnic, najlepsza w kłamaniu, zdolna do odwrócenia się przeciw własnej rodzinie itd. Może to Aria ukrywa największy sekret: jest głową świty A.

 

źródło: http://littleliars.cba.pl/index.php

 

32 myśli na “Aria jest A?”

 1. Hm. Niby to się układa w logiczna całość ale gdzie motyw ? A to, że ona dostawała wiadomości od ”A” nie świadczy o tym że nim nie jest ;D Przeciez sama mogła Sb te wiadomości wysyłać tak dla zmyłki . W każdym razie Aria jest moją ulubiona bohaterką więc oby NIE !

 2. Ludzie, to tylko domysły. To Mona dała pomysł, żeby Aria powiedziała Ashley, że to ona jest A. A jeżeli chodzi o maszynę to sory, ale to niezwykłe, że chłopak w wieku Ezry ma coś tak starego, bo większość w jego wieku by tą maszynę wywaliła, gdy nastał czas komputerów.
  Według mnie teoria z Arią nie trzyma się kupy.
  Myślę też, że producenci nie zrobiliby tego wszystkim fanom tego serialu. to byłby faktyczny zwrot akcji, ale jakże bolesny dla fanów.

 3. Idąc też tym tokiem myślenia, możemy w sumie stwierdzić, że każda dziewczyna może być A. Każda z nich umie dotrzymywać sekretu, bo inaczej to już dawno ich rodzice wiedzieliby o A. Spencer miała ten czerwony płaszcz, a poza tym tylko ona sprzeciwiała się Ali i jest bardzo bystra, zawsze chce wygrywać. Hanna, cóż, była przyjaciółką Mony, więc skąd wiadomo, że ta przyjaźń nie wzięła się od A? A Emily… gdyby nie umiała dochować tajemnicy, jej rodzice dowiedzieliby się o wiele wcześniej, że jest lesbijką.

 4. Jest coś jeszcze. Po zaginieciu Ali ,Aria wyjeżdża na rok czyli rok przerwy od tortut „A” zanim Ali zaginęła „A” pisało do niej wiadomości po jej zaginięciu „A” zniknęło razem z Arią po jej powrocie „A” znowu zaczęło działać

 5. Mone może odwiedzać Ali . Może A jakaś inna , wkońcu jest A nie problem dla niej zdobyć PŁASZCZ .
  Ale to może być Aria albo ktos z kłamczuch ale może to jakiś ich plan , tak mialo być . Razem o wszystkim wiedzą i coś zrobiły ?

 6. A może jest cały A-team Aria jest „Big A” i okazało się, że wszyscy szukają zemsty, każdy może mieć inny powód, a żeby wszystko wyglądało wiarygodniej wysyłają sobie wiadomości niby od „A”. Nie każdy w A zespole musi lubić Arię więc trochę utrudniają jej ten związek z Ezrą.
  MOTYW Arii – Alison chciała ją zmusić do powiedzenia mamie o zdradzie ojca, a reszta dziewczyn może zawsze ją traktowała jako tą „mniejszą”. W finale s2 Spencer mówi coś o tym, że Arii jest niby taka mała, ale jednak odważna.

 7. ale przeciez na samym poczatku Aria dostaje wiadomosc od A, cos w stylu ” kazdy nauczyicel robi cos takiego jak ty i on, zapytaj ojca” Ona nie moze byc glowna A! przeciez nie wyslalaby sama sobie wiadomosci.

 8. cześć. 😉
  Ostatnio „odkryłem” coś ciekawego….
  Miss Aria You’re A Killer Not Ezra’s Wife…
  co się składa z pierwszych liter tych wyrazów?
  MAYA KNEW- Maya wiedziała… 😉
  Biorę to pod uwagę, a co do całej reszty na temat Arii… To jestem przekonany że to ona jest A! 🙂

  Pozdrawiam PLLfans

 9. ja pier…. to, ze wy same nie wyslalybyscie sobie wiadomosci, nie znaczy ze ona nie mogla! a kto powiedzial ze ona sobie je wysyla? moze robi to ktos inny z teamu? a dlaczego mona sobie sama je wysylala? a tak, zeby uniknac podejrzen? i wasze argumenty „nie, aria nie moze byc A bo ja lubie i to by bylo glupie i bez sensu
  ” same nie maja sensu. zadnych konrargumentow? motyw? jest psychiczna! moze nie jest glownym A. moze tylko „pomocnikiem”. wiec jaki motyw ma glowne A? no? prosze? nie wiecie! wiec skad wiecie ze ona nie jest nim?

Dodaj komentarz