Aria ma siostrę bliźniaczkę?

Wszyscy chcielibyśmy więcej Lucy Hale na świecie, lecz wiemy, że aktorka nie ma siostry bliźniaczki w prawdziwym życiu. Więc po zobaczeniu zdjęcia, które przesłała na wczoraj za pośrednictwem twittera, zaczynamy się zastanawiać czy może Aria ma jakąś sekretną siostrę bliźniaczkę w serialu?

Wiemy, że w książkach to Alison ma siostrę bliźniaczkę, ale skoro twórcy serialu powiedzieli, że historia ta nie będzie taka sama jak w książkach, może wątek bliźniaczki przypisany został Arii?

Poza tym, Lucy powiedziała, że chciałaby, żeby Aria była częścią grupy „A”, więc może jej diebelna siostrzyczka jest wmieszana w dręczenie dziewczyn. Wyobrażacie sobie siostrę Arii zazdrosną o jej cudowny związek z Ezrą?

 

Co o tym myślicie? Czy to zdjęcie może mieć coś wspólnego z wątkiem Arii w 3 sezonie Pretty Little Liars?

 

 

 

tłumaczenie: tinplejt

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/wait-does-lucy-hale-have-a-twin-on-pretty-little-liars-photo

7 myśli na “Aria ma siostrę bliźniaczkę?”

  1. Kto wie. Z Arii zrobili taką słodką i niewinną dziewusię (moją ulubienicę, ale ok) której jedynym sekretem jest romans z byłym nauczycielem. Tak jak wszystkiego spodziewam się po Wrenie tak tego samego spodziewam się po Arii.

  2. Dajcie sb spokój z tymi bliźniaczkami ! Alison ,Jenna teraz jeszcze Aria . Może Hanna ma jeszcze bliźniaczke co ? W książce była tylko Courtney DiLaurentis bliźniaczka Alison więc przestańcie już o tych bliźniaczkach bo jeżeli będzie taki motyw to z Alison nie z innymi postaciami

Dodaj komentarz