Bliźniaczki. Znowu?!

Hej !

Oglądając 3×13 <znowu> zauważyłam coś w Alisonowym flashbacku.

Otóż, przy kłótni z Jenną i Garettem twarz Ali wyglągała inaczej niż zawsze.

Oraz naszyjnik, Ali zawsze nosiła naszyjnik.

 

 

Jak widzimy, twaraz na pierwszym zdjęciu jest mniej „okrągła” + naszyjnik.

Wiem, że przeciez jedna osoba jest odtwórcą roli Alison, ale jeśli to jest wskazówka, to zawsze są charakteryzacje i efekty komputerowe.

 

Teraz naszyjnik, w PLL nic nie jest tak sobie.

Potem włosy, pierwsze foto ma loki, i zawsze takie, hmm… błyszczące (?) włosy, za to we flashbacku są one może nie idealnie, ale proste i nie błyszczą jak zawsze.

Kolejny dowód:
Na pierwszym zdjęciu Alison czy Bóg wie kto to nie ma bransoletki. Przecież Ali nigdy nie rozstawała się z bransoletką. Jednak troche potem, w jej ogródku widzimy ją z bransoletką i bez naszyjnika. Wskazówka? Bo jednak po co Alison miałaby ściągac i ubierac bransoletkę?

Image and video hosting by TinyPic

 

Może o dowód na bliźniaczką. Co sądzicie?

 

mintannie

—————————————————————————————————-

19 myśli na “Bliźniaczki. Znowu?!”

 1. z tą twarzą to może być wskazówka! bo jakby Ali i bliźniaczka się ubrały tak samo w dzień śmierci jednej z nich?
  a włosy: jedna sprostowała a druga ma kręcone.
  a i zauważyłam, że obydwie mają te bransoletki z imieniem, ale można było zrobić przecież więcej.. 😉

 2. ze swojej strony chcialabym tylko dodac, ze gdyby poszli w kierunku odtworzenia motywu blizniaczek z ksiazki to wszystko byloby zbyt proste. a jak powszechnie wiadomo scenarzysci uwielbiaja wszystko utrudniac 😉 dlatego mysle, ze nie pojda na skroty i nie dadza nam w serialu blizniaczki, a jesli dadza blizniaczke to ona nie bedzie A.

 3. oglądałam filmik w którym wyraźnie było pokazane że Alison nie zawsze miała włosy kręcone tak mocno jak na początku czasami ma mniej czasami więcej m.in kiedy podkładała petardę do domku tobyego miała mniej, a znowu kiedy indziej bardziej.Co do bransoletki to ma ją na drugiej ręce. A zreszto teoria bliźniaczek jest beznadziejana.
  P.S W rozmowach ALI z dziewczynami wyraźnie widać że Ali naprawdę je odwiedziła a więs wieżę że Ali po prostu żyje ale musiała uciekać przed A

 4. alison: skoro nie wierzysz w wątek bliźniaczek,to jak możesz wierzyć w to że Alison dalej żyje? Przecież po śmierci sprawdzają zwłoki więc jakim niby cudem ona umiałaby udawać martwą? A po drugie napisałyście,że mają nie zrobić tak jak w książce,ale przepraszam bardzo czy to nie w książce Mona była na początku „A” ? A co do włosów w tym odcinku – napisałyście,że to błąd ale czy na prawdę scenarzyści byli by takimi idiotami aby zrobić aż taką pomyłkę? Nie sądzę,zresztą zawsze jak Alison „odwiedzała” dziewczyny bądź była pokazana we flashbackach miała kręcone włosy,nigdy nie miała aż tak prostych włosów,i na pewno to nie tak,że zmieniła aktorka włosy czy coś w tym stylu,ponieważ w zapowiedzi kiedy Alison „nawiedza” Arię ma lekko kręcone włosy.Ja osobiście wierzę w teorię bliźniaczek,jednak jeśli scenarzyści upierają się tak,że ma być trochę inaczej niż w książce to sądzę że głównym „A” może być ktoś inny,ale to nie oznacza przecież,że któraś z bliźniaczek nie jest w A-teamie 🙂

 5. Monkey: to jest serial na podsatwie ksiazki, a nie jej ekranizacja. glowne postaci sa zachowane. glowne watki tez. reszta jest pozmieniana – nie ginie toby, jenna. pojawia sie caleb (ktorego w ksiazce w ogole nie ma), wymieniac dalej? marlene sama powiedziala, ze ta dziewuszka byla holdem w strone ksiazek i nadal zastanawiaja sie nad umieszczeniem watku o blizniaczkach. ale moim zdaniem nie pojda na to, bo byloby to zbyt proste.

Dodaj komentarz