Boom informacji dotyczący finałowego odcinka 3×24 :)

Na facebook.com pojawiło się kilka spoilerów dotyczących finału 3 sezonu Pretty Little Liars zatytułowanego ” A dangereous game”.

 

1. Jest wiele pytań, które otaczają śmierć Alison i odpowiedź poznamy w tym epizodzie. Marlene King powiedziała, że jedna z kłamczuch może mieć bezpośrednią sprzeczkę z zabójcą w tym odcinku.

2. Kolejny członek A-Team ma zostać ujawniony, i  prawdopodobnie będzie to osoba, którą widziała Emily gdy kopała grób Alison „tej nocy”. Podobno mamy również dowiedzieć się ilu w sumie członków ma A-team.

3.  Jeden z mieszkańców Rosewood ma umrzeć w finale i Wren będzie miał coś z tym zrobić, zobaczymy go w innym świetle.

4. Radley Sanitarium będzie głównym punktem odcinka. Hanna przeszuka biuro Wrena i odkryje ważną wskazówkę dotyczącą „A”. Ogień zostanie zaprószony gdy „osoba” powstanie z prochu.. ?!

5. Kilka tajemniczych wydarzeń z przeszłości będzie rozpatrywanych m.in. z kim Jenna rozmawiała w Parku w odcinku UnmAsked ( sezon 2×25 finał) ze wskazaniem kto był w kostiumie „Królowej Kier ” w This Is Dark Ride ( sezon 3×13)

6.  Alison ukaże się nam podczas tego odcinka!

7.  Dwa tajemnicze słowa nabiorą rumieńców w finałowym odcinku 3-go sezonu. Są to słowa: karnawał oraz las.

8. Odcinek zainspirowany będzie filmem Hitchcocka „North by Nortwest”.
(Thornhill zostaje porwany, upity i posadzony za kierownicą pędzącego samochodu, gdzie orientuje się, że ktoś chce go zamordować. Wydostaje się z opresji, po czym zostaje zamknięty za jazdę po pijanemu. Ani policja, ani jego matka nie wierzą w jego historię o spisku. Postanawia więc sam rozwikłać, o co w tym wszystkim chodzi i, angażując w całą sprawę swą rodzicielkę, wyrusza najpierw do domu, w którym zaczęły się jego nieszczęścia. Niestety, tam wszyscy udają, że nie wiedzą o co chodzi i tłumaczą mu, że po prostu strasznie się upił. On jednak nie zamierza rezygnować, co kończy się tym, że niebawem w jego ramionach znajduje się… polityk z nożem w plecach. Teraz zostaje oskarżony o morderstwo i ucieka. Dostaje się do pociągu, gdzie z pomocą przychodzi mu piękna blondynka…. a to dopiero początek! )

9. Spencer będzie miała starcie z Tobym. Prawdopodobnie będą się też całować w tym odcinku. Marlene King powiedziała, że Spencer i Toby prawdopodobnie osiągną porozumienie pod koniec tego odcinka.

10. Będzie scena ze stojącą w deszczu Jenną.

Myślę, że czekają nas duże emocje. A co Wy o tym myślicie? :))

12 myśli na “Boom informacji dotyczący finałowego odcinka 3×24 :)”

Dodaj komentarz