Caleb w team „A”

To mój pierwszy artykuł więc przepraszam za niedociągnięcia.

Caleb od ostatniego odcinka wydał mi się podejrzany, dlatego postanowiłam napisać kilka moich przypusczeć dlaczego to on moim zdnaiem jest w team A. A więc do sedna.

 

1. Skąd miał broń?

Niestety moja teoria, że to broń ojca Spencer zostala obalona przez porównanie ich, ale to nie oznacza, że Caleb jest mniej podejrzany. Skąd on wgl mógł mieć broń. I po co była mu ona potrzebna. Czy byłby w stanie zabić kogoś? Moim zdaniem Caleb jest bardzo przebigły i możemy nie znać jego ciemnej strony.

 

2.  Jego umejętności

Caleb bez problemu włamuje się do domów co pokazał np. w ostatnim odcinku u Hanny, albo zostając w szkole. Przypomnijmy, że A już nie raz zostawiało ślady w domu kłamczuch, np. szminka na lustrze.

Po drugie świetnie zna się na telefonach i ogólnie elektronice. Umie włamywać się na strony itd. Jak myślicie, czy nie umiałby zalożyć podsłuchu na telefonach dzieczyn do których ma czasem dostęp, pokaz swoich umiejętności dał w ostatnim odcinku gdy założył go Hannie na telefon. Mógł też zmienić głos w

3. Przeszłość

Niewiele wiemy o jego przeszłości. I nie zpaominajmy o tym, że kiedyś umawiał się z Hanną i przekazywał informację do Jenny. Więc chyba nie przychodzi mu z trudem okłamywanie innych.

4. Mieszkał w szkole

Podczas pobytu w szkole mógł podkładać dziewczyną coś do szafek, albo przynajmniej poznać do nich kody.

5. Dziewczyny mu ufają w 100 %.

Niedawno zyskał zaufanie Spencer i Emily. Więc łatwo przychodzi mu je oszukać. Ufają mu w każdej sprawie więc wie wszytsko o „A” i o tym jakie mają plany.

6. Ostatni odcinek

Odnośnie ostatniego odcinka zastanawia mnie kilka rzeczy:

– skąd miał broń

pamiętajmy, że zabrał torbę Mayi, którą chciało mieć A

– może nie istotne, ale ostatnie słowa Tobiego do Spencer to kocham cie, tak samo jak Caleba do Hanny

– powiedział, że bierze broń po to aby bronić Hanne, a potem zostawił ją żeby pojechała sama z przyjaciółami do prawdopodobnej siedziby A? A może wiedział gdzie jest Em?

co robił gdy Nate ścigał Em? Może rozwiązywał Paige, ale to mało prawdopodobne. Moim zdaniem poszedł za nimi, ale liczył na to, że Nate zabije Em. Wbiegł na górę dopiero gdy szarpanina ustała. Może Nate postrzelił go dlatego, że mu nie pomógł? Wiem naciągane, ale nie moglam się powstrzymać.

Inne sprawy:

– moim zdaniem ma łądne oczy 😀

– jest wysportowany i często chodzi w bluzach więc gdyby ją założył jako A nikogo by to nie zdziwiło

 

Jak narazie to tyle teorii. Aby jeszcze powstrzymać waszę sprzeciwy dodam, że :

– mama Caleba amogła zostać potrącona, bo chciał odejść a A go sznatażowało, lub po prostu Caleb jej nienawidzi za to, że go zostawiła

– motyw? Nie wiem może miał coś wspólnego z Alison. Albo po prostu został zwyczajnie zwerbowany na kasę, a jak wiemy potrzebował jej.

– nie bylo wielu sytuacji które szkodziłyby Calebowi lub jemu i Hannie

 

 

 

32 myśli na “Caleb w team „A””

 1. Moim zdaniem trzecim A jest Melissa. Troian w wywiadzie mówiła, że w 3B jest inny zdrajca, i jest bardziej na jej radarze.
  Raczej nie dadzą znowu czyjejkolwiek drugiej połówki. To już jakby oklepane i byłoby zbyt naciągane. No i nie wiem czy wszyscy fani by to przetrawili, a przecież oglądalność się liczy. 🙂

 2. ta teoria już jest mega naciągana. część osób odkąd dowiedziała się, że Toby jest w A-teamie, to szukają na siłę czegoś podejrzanego w drugich połówkach dziewczyn. gdyby tak analizować postaci, to do każdej można by było coś napisać, że jest A, na tym polega serial.
  ja zauważyłam, że w A-teamie są dwie osoby, które były, hm.. poniżane przez Alison, więc wydaje mi się, że to takie właśnie osoby znajdują się w tym zespole.

 3. tak naprawdę każdy argument tutaj w ogóle nie wskazuje na to że Caleb może być A. broń miał dla ochrony, a to z tym, że mówił do Hanny kocham Cię jak Toby do Spencer to chyba nic dziwnego. Caleb był w stanie poświęcić się dla Hanny i tak naprawdę gdy im pomagał nie wiadomo było czy coś mu się nie stanie więc to było też dlatego powiedziane, a jak już wszyscy wiedzą, niestety Caleb został postrzelony przez Nate’a.

 4. Spener w wywiadzie mowila ze w 3B jest inny zdrajca i jest bardziej na jej radarze, ale wsumie Spencer podejrzewala kazdego o bycie A ( Paige, Lucasa, Melisse, Jenne, Garreta i nawet Jasona na poczatku) wiec kto to moze byc??? Ja mysle ze kolejnym zdrajca bedzie Wren , to on mogl zalatwic Monie stroj pielegniarki i karte zeby mogla wychodzic i wchodzic kiedy tylko chce. 😀

 5. Tyler (Caleb) mówił w jakimś tam wywiadzie, że kręcili 3 końcówki gdzie ujawniony będzie członek z A Team między innymi Caleb, Paige i Toby…i stwierdzili, że końcówka z udziałem Tobiego jest najlepsza…oni do samego końca nie wiedzieli, która końcówka zostanie pokazana w telewizji i dowiedzieli się dopiero tak jak my 😀

 6. Patrzcie w A teamt jest chłopak i przyjaciółką może teraz będzie ktoś z rodziny(brat, rodzic), wróg jednej z dziewcząt,. Co do Caleba sądzę, że to możliwe przecież on sam mógł wysłać do Hanny sms-a, a sam wyjechać nie wiem gdziekolwiek żeby poukładać sprawy z A, może ten wypadek był upozorowany, może go wgl nie było?

 7. iknowwhoisa – jeśli tak jest, to moim zdaniem jest to strasznie głupie bo scenarzyści po prostu wybierają sobie jakaś osobę, a to wtedy nie bardzo wiąże się z wcześniejszymi odcinkami i wychodzi, że jakiekolwiek wskazówki nie mają sensu.

  Marlene pisała na twitterze, że nakręcili kilka różnych wersji i myslę, że po to by nikt do końca nie wiedział kto będzie A, by nie było przecieków.

 8. prettylittleliarsowa

  to są tylko przypuszczenia więc może nie spinajcie sie tak : ) w sumie teraz też mi przyszlo do glowy ze w A-team są osoby które byly ponizane przez Ali. a więc może lucas? paige? melissa? (melissa co prawda nie byla ponizana ale nienawidzila ali) . powinno tak byc ale to wydaje sie zbyt oczywiste jak na taki tajemniczy serial :3

 9. Wiem, że można mieć legalnie. A ktoś orientuje się od którego roku zycia? W każdym razie mimo wszytsko jest to podejrzane, bo nie każdy chodzi z bronią w plecaku. Poza tym szczególnie nie chciał żeby Hanna ją zobaczyła.

 10. Tak, nie byłoby to dziwne gdyby wszyscy chłopcy byli w A teamie. Taki chłopak na pewno wszystko wie o dziewczynach a zwłaszcza Caleb. I spójrzmy na to jeszcze tak: Caleb wyjechał na trochę a potem Toby też i okazało sie, że jest pomocnikiem A czy być może samym A. To i Caleb może być takim pomocnikiem A. Ezra, który jest mega dziwny powiedział do Arii kocham cię, Toby, który na pewno jak już wszyscy wiemy jest w A teamie powiedział do Spencer kocham cię i Caleb też powiedział do Hanny kocham cię. I jeden wniosek skoro Toby tak powiedział i jest w A teamie to i reszta musi w nim być! Toby ostrzegł Emily przed Natem czy jak mu tam, bo już sama nie wiem… I po tym można wywnioskować, że Toby jednak kocha swoją dziewczynę. Caleb wiedział o całej zasadzce na Emily ale w ostatniej chwili się opamiętał i pojechał ratować ją a dziewczyny wysłał do innej latarni by nic im się nie stało. Przecież nie miały broni xD. Tak, właśnie tak. Hmmm… może Mona znowu jest głównym A i tylko rozkazuje innym? Tak jak kiedyś? Mogli ją wywieźć z Radley!

 11. Absolutnie nie wierzę w to, że Caleb ja A! Poznaliśmy część jego kryminalnej przeszłości, więc możemy się domyśleć skąd posiadał broń. Po za tym jest sprytny. Włamywać się do domów potrafił nawet Mike, a sytuacji, które szkodziły by jemu lub Hannie było mnóstwo nawet wymieniony w artykule wypadek mamy Caleba.

  Rzeczywiscie mogli wywieźć Monę z Radley, ale, o ile dobrze pamiętam, Wren przekonywał Hanne żeby porozmawiała z lekarzami i poprosiła ich żeby jednak została. Myślicie, że możemy się doszukiwac jakiś ukrytych zamiarów ze strony Wrena?

 12. Czytałam wywiad z tym aktorem i były kręcone 3 sceny pokazania A i między innymi A miał być albo Caleb, albo Paige lub Toby. Padło na Tobyego, ale kto to wie czy tej dwójki nei wykorzystają potem by ukazać nam kolejne A? ;>

Dodaj komentarz