Chcecie – macie (pisownia newsa jest oryginalna)

Chcieliście to macie, ale potem nie piszcie, że strona schodzi na psy i akceptuje coś takiego.
Oczywiście zachęcamy do komentowania i czytania ze zrozumieniem.

Odcinek 1 – „A” is for A-L-I-V-E – „A” jest żywy. 

Dziewczęta mogą wrócić do domku, aby szukać wskazówek.Mona jest obecnie kierowane przez A. Pani DiLaurentis wraca do Rosewood z porządkiem obrad, mieszka w swoim dawnym domu, sama, i będzie częścią tajemnicy. Będą pewne różnice zdań między dziewczynami jak 3 z nich zobaczył Ali i pozostałe 2 nie.  „A” będzie miało na celowniku Hannę Sojusz między Jenna, Shana, i Melissa będzie zbadany. Lucas, CeCe i Wren są ustawieni na powrót w sezonie 4, a Jason wróci również. Podobno Mona będzię teraz częścią grupy „kłamczuch”. Paige będzie ważna wciągu 4 pierwszych odcinków. Podobno wyjdzie tożsamośc królowej kier. „Coś” związane z Tobym i Ali Nas zaskoczy. Toby zostaje przyciagniety przez A do A-temu przez czerwony płaszcz.

Podobno 5 sezonu ma nie być.

Odcinek 2 – Turn of Shoe – Skręcać z buta.
Spotkamy się bardzo atrakcyjnym, instruktorem sztuk walki o nazwie Jake, który jest cierpliwy, wrażliwy i wnikliwy. Jake będą sceny z Arią ? Nowe zainteresowanie miołosne ?
Dowiemy się troszeczke więcej na  temat Ali i „pogrzebania żywcem”.Będzie scena między Emily i Hanna.

Odcinek 3 – Cat’s Cradle – Kocia kołyska.

Spotkamy Hector, rzeźbiarz, który specjalizuje się w rekwizytach, rzeźbach, a co najważniejsze, maskach, więc może dziewczyny będą starali się uzyskać więcej informacji na temat maski „Ali”.

Odcinek 4 – Nie jestem pewna. – Face Time – Stawiać czoła czasu.
Opisu brak.

OD REDAKCJI:

Dodajemy jeszcze nowe spoilery:
– Wren zabije mrówkę
– Ali żyje bo jest w serialu
– W bagażniku jest albo Ali, Wilden Mel, Jenna, Shana, Jason, Ash, Maya

41 myśli na “Chcecie – macie (pisownia newsa jest oryginalna)”

 1. Nie wiem kto twierdzi że strona zeszła na psy bo według mnie jest prowadzona bardzo rzetelnie , może niech te osoby którym tak się nie podoba same coś naskrobią i zrobią ciekawego newsa…w co wysoce wątpię 😛

 2. Do eee; A co ty się dziwisz, że się tak zachowują? Bo jak jest coś niesprawdzonego to wychodzą z mordą albo marudzą, że miało być a niema (przykładem jest chociażby finał sezonu 3) Były teorie to marudziły, że są do dupy i bezsensowne. Chcą wprowadzić porządek i wiarygodność to znowu wszyscy kręcą nosem. No ku*rwa! A najgorsze jest to, że ci kręcący nosem gów*o robią a wielce narzekają (szczególnie jeśli chodzi o napisy i słynne „bo JA chcę i ma tak być)

 3. No troszkę mocne, ale wiesz. Żadna z adminek nie ma obowiązku prowadzić tej stronki i nie mogę patrzeć jak niektórzy tak na nie najeżdżają, niech któraś z tych marud poświęci swój czas i coś zrobić to może nauczy się szacunku, tym bardziej, że dziewczyny robią to dla nas wszystkich. Jak widać po moim komentarzu (tym poprzednim) wybuchłam. Każdy ma swoją cierpliwość, a wemnie pękło jak zobaczyłam parę tygodni temu posty na forum, że dziewczyny muszą tłumaczyć i robić napisy bo to jest ich obowiązek i bo ktoś tam je chce więc mają być. Ja apeluję do wszystkich marudzących; nie podoba wam się stronka – załóżcie swoją. Jeżeli chcecie napisy to same je zróbcie albo zacznijcie się uczyć angielskiego (nawet na dobre wam wyjdzie) w innym wypadku szanujcie cudzą pracę i przestańcie hejtować i wychodzić z obrażaniem adminek, bo to nie jest zabawne a żałosne.

 4. Moja teoria : CeCe jest Red Coat. Przez ali wyleciałe z college’u,i pewnie nie raz zalazła jej za skórę. Były bardzo podobne z charakteru, jak Kłamczuchy zobaczyły ja pierwszy raz myślałamy ze to Ali po gestach jakie wykonywała ijak sie zachowywała.

 5. Robimy to dobrowolnie – nie mamy z tego kasy czy innych korzyści.
  Ale skoro pozwolono mi się nią zająć to chcę to zrobić porządnie, a nie byle dodać i zaakceptować jak najwięcej. Wolę nic nie dać przez 3 dni, ale po tych 3 dniach dać coś konkretnego i dobrego.

  Co do teorii polecam forum – powiem Wam, że to super sprawa, nawet mogę Wam wątek założyć…

  Strona nie zejdzie na psy i nie będzie tu takich rzeczy jak były kiedyś.

  A jak coś komuś nie pasuje, to niech zakłada swoją stronkę, wejdę i skomentuję, ale nie skrytykuję nikogo, kto zajmuje się tym za darmo.

 6. „fochnięte dziwki” ?! a Ty w chlewie sie wychowałaś czy w burdelu? Jak można tak zwracać sie do obcych ludzi,którzy nic nie zawinili ?! Z anonima łatwo ładować pociski w kierunku adminek 🙂 Dawaj,pociśnij jeszcze troche ,dowartościuj się dziewczyno! … prostaczka 🙂

 7. Jak dla mne Toby nie jest okej dziewczyny sie na nim z przejada jak na monie oni graja nie czytso toby ma bardzo sosesie na alison sam ten autobus wszedzie zdjecia Alison tak samo jak wynajmowali chate to na scianch yla tylko alison cos tutaj jest nie tak alison oddala by im swoje pamietniki? Raczej nie czuje ze cos jest nie tak ze alison nie jest w bandzie tobiego i mony

Dodaj komentarz