Ciekawa teoria – Ali ma rozdwojenie jaźni!

Tego jeszcze nie wiedziałam. Znalazłam ciekawą teorię o tym, że Ali ma rozdwojenie jaźni. Przetłumaczyłam dla was tekst i mam nadzieję, że się podoba.

Ali zawsze wyglądała jak dwie różne osoby. Ali to skomplikowana postać. Tak na prawdę, czasem zachowuje się jak dwie zupełnie inne osoby -przestraszona nastolatka, która chce wszystkim zadośćuczynić za przeszłość, no i Ali z kamienną twarzą, która jest zimną manipulantką, która zawsze dostaje to czego chce. Czy to nie jest coś więcej niż warstwowa osobowość? Czy Ali naprawdę, może być dwoma osobami w jednym ciele?

To pokręcona wersja teorii o bliźniaczkach. W książce PLL wszystko dzieje się przez pokręconą bliźniaczkę Ali. Wielu fanów sądzi, że show pójdzie podobną drogą, ale scenarzyści powiedzieli, że Ali nie będzie miała bliźniaczki, tak jak w książkach. Co jeśli w serialu problemem nie będzie bliźniaczka Ali, lecz jej druga osobowość, która jest w niej? Ten sam pomysł, całkiem nowe zastosowanie.

Zdrowie psychiczne jest dużą częścią serialu… Radlay jest centrum historii w sezonach, a to, że Mona była „A” zostało wyjaśnione, jako żyjącą w jakiejś „hiper-rzeczywistości” Monę, więc jest to pokręcone i pokazuje, że nasza teoria nie jest znów taka niemożliwa.

Co sądzicie? Szczerze mówiąc, jak dla mnie jest to trochę pokręcone i choć ma sens, to jak dla mnie Ali po prostu jest świetną aktorką i się nie zmieniła, nadal chce manipulować innymi i udaje ofiarę. Ale to tylko moja opinia, waszą przedstawiajcie w komentarzach 🙂

Tagi:

1 myśl na “Ciekawa teoria – Ali ma rozdwojenie jaźni!”

  1. Jakby Ali miała problemy natury psychicznej to objawiało to się jakoś wcześniej. Ale przecież kiedyś była zwykłą s*ką i zdecydowanie miała gdzieś uczucia innych. Coś z nią nie gra, ale myślę, że po prostu traci grunt pod nogami. Stare kłamstwa powracają, a sama wymyśliła ostatnio kilka nowych, więc może teraz sama się nimi pogrzebie?

Dodaj komentarz