Ciekawe znalezisko

Będąc na fb <znów> znalazłam coś ciekawego.

Zdjęcie NIE należy do mnie, z tego powodu jest tak popisane

 

Dziewczyny z facebooka zauważyły również, że Em trzyma łopatę – tę sąmą którą zabito Ali?

I ta bluza, hmmmm….

Może to ona ją zabiła?

Jak myślicie? 😀

 

 

mintannie

—————————————————————————————–

11 myśli na “Ciekawe znalezisko”

  1. Twardego, niepodważalnego dowodu może i nie ma. Ale :
    – Zeznania Gareda ( Wszystko ładnie pięknie, gdyby nie został przez to zamordowany, więc coś musiało być na rzeczy ). A jego zeznanie wygląda na prawdziwe, bo po co miałby kłamać, jak i tak chciał uciec z miasta, a zresztą zachowanie Alison z jego opowieści zgadza się. Alison była chytra. Mogła to wszystko zaplanować.
    – Po raz setny powtarzam, że tylko Alison znała wszystkie sekrety dziewczyn. Nikt inny.
    No, ale to moje zdanie. Poczekamy kilka odcinków, przekonamy się kto był najbliżej. 🙂 Ps.Hmm.. Mnie zastanawia tylko jedna rzecz. Motyw ? Jaki Alison miałaby mieć motyw by mścić się na swoich przyjaciółkach. Może się tego wkrótce dowiemy xd Pozdrawiam 🙂

  2. O Jeszcze Coś ^_^ Ja wierze Garedowi, bo wszyscy Fani nauczyli już się, by nie wierzyć w czyjeś zeznania, bo często są one fałszywe. Ale prędzej czy później i tak będziemy musieli poznać prawdę. Zresztą sądzę że Kłamczuchy nie uwierzą tak na 100 % w słowa Gareda, przez co w coś się wplączą.

  3. Mona miala pamietnik Alison stad znala ich sekrety. Skoro Alison zyje to czyje cialo bylo zakopane wedlug ciebie? I co od 2 lat ona sobie siedzi zamknieta w domu? Chyba raczej wyjsc tak po prostu sobie nie moze. Bardziej prawdopodobne są bliźniaczki

  4. To by było fajne może postać Em nabrała by koloru i nie była by już taka nudna. Nie wydaje mi że to jest ten moment z 3 sezonu kiedy znika ciało Ali bo wtedy Em jest w koszuli w kratę i ma rozpuszczone włosy ( 25 sekunda tego nowego promo 3b)

Dodaj komentarz