Czego chce A ?

Czego chce –A  ?

Dla nas, A chce czegoś innego, niż unieszczęśliwianie dziewczyn. Zebraliśmy kilka naszych najlepszych teorii.

           

  1. Aby ukryć prawdę o sekrecie morderstwa Alison

Wydaje się, że działania A kręcą się wokół ciała Alison. A próbowało wrobić dziewczyny w zakopanie jej ciała i umieściło krew Hanny na bransoletce Alison.

2. Aby ukryć prawdę o morderstwie Mayi.

Wciąż nie wiemy czy Maya i Alison zostały zabite przez tę samą osobę.

Jeśli Maya została zabita, bo wiedziała za dużo o czymś/kimś, może nowe A stara się zwrócić uwagę Kłamczuch na Alison, żeby  nie zainteresowały się powodem, dla którego zginęła Maya

3. Aby wyjawić coś większego niż śmierć Alison.

Przepraszamy, nie możemy przypuszczać, że Ailson lub jej bliźniaczka żyją. Może A chce, żeby ten sekret ujrzał światło dzienne, dlatego tak bardzo zwraca uwagę na ciało Alison.

źródło – wetpaint.com, poprawki mile widziane 🙂

14 myśli na “Czego chce A ?”

  1. Wydaje mi się, że A musi być jakąś postacią drugoplanową, żeby trzymało się w tle, żeby nikt go nie podejżewał. Hm, myślę, że to może być Wren. Albo Ezra ma coś wspólnego z ciałem ( kasa ). Jak myślicie?

  2. moim zdaniem Ali i Maye nie zabiła ta sama osoba … nie wiem czemu tak myśle … ale ja bym obstawiła że melisa zabiła alie a nate maye … jednak znając ten serjal już nie raz się pomyliłam … więc i tak nie mam racji 🙁

  3. Zdanie to jedno, wiedza to drugie. Poza tym nie za wszystkich się wypowiadam, nie napisałam „oczywiście, że WSZYSCY wiemy”. Zresztą nawet jeśli to nie była ta sama osoba, to wg mnie na zlecenie jednej osoby.Czyli w sumie na jedno wychodzi.

  4. A może -A działa zgodnie z przysłowiem jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie (czyt. zemsta, rewanż za coś co zostało jej/jemu/im odebrane) może śmierć Ali to za mało i potrzebuje zemścić się na niej poprzez „terroryzowanie” ;p jej nawet po śmierci za pomocą nękania przyjaciółek. A może chodzi też o zemstę na jej przyjaciółkach, wprowadzeniu chaosu w całym Rosewood. Swoją drogą to czy zażyłość pomiędzy Ali a dziewczynami można nazwać przyjaźnią czy to raczej coś w rodzaju symbiozy (Ali ma obstawę i jej sekrety a dziewczyny popularność i koleżankę której ufają) lub uzależnienia od Ali.

  5. A w ogóle co jest z bratem Arii? Miałam kiedyś podejrzenia co do niego że a) może być -A, b) może być nękany przez -A, ale nikomu nie mówi i działa dla -A. No i to lusterko w jego pokoju i historia z włamaniami. Jakby był w A-teamie to by nawet pasowało to że Aria jest oszczędzana.

  6. Jak dla mnie „A” chce rozwiązać sprawę Alison i Mayi… Pamiętacie jak Garret zostawił liścik „April Rose has the proof”? Garret chciał udowodnić „A”, że jest niewinny… ale czemu wrabia w to dziewczyny? Nie mam pojęcia.

  7. może Garret wcale nie wrabia dziewczyn, tylko wiedział że w tamtym sklepie jest branzoleta Alison i może być dobrym dowodem aby uznali go za niewinnego. Za to moim zdaniem „A” robi wszytko żeby to dziewczyny były winne [Hanna].

  8. Wracajac do Garetta ja mysle, ze on wiedzial, ze dziewczyny przeczytaja jego liscij i ze on nie wie kto to -A. Wiedzial ze dziewczyny mysla ze jest winny wiec wiedzial ze dowod potraktuja jako cos dowodzacego o jego winie. podpuscil je. On nie wie kto to -A. za latwo by bylo.

Dodaj komentarz