Co czeka Toby’ego

Mimo, że okazał się czarnym charakterem nadal ciekawi nas co czeka go w dalszych odcinkach. wetpaint.com zebrał najciekawsze spoilery dotyczące tej postaci

1. Czy to możliwe, że jest dobry?

Każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Twórcy odmawiają nam definitywnej odpowiedzi na to pytanie, ale dają nam pewne wskazówki. Marlene King napisała, że jest naprawdę członkiem ATEAM, ale już zapytana czy ma dobre intencje, producentka odpowiedziała „nie potwierdzam, nie zaprzeczam”. Czyli mniej więcej wiemy tyle co nic.

2. Czy jest niebezpieczny?

Dobry czy zły, Toby jest na pewno niebezpieczny, przynajmniej tak twierdzi scenarzysta Andy Reaser. Toby’ego zobaczymy również w akcjach z Moną, co nie jest dobrym znakiem.

3. Co ze SPOBY?

Twórcy jakiś czas temu pisali, że „zawsze jest nadzieja”, chociaż związek Kłamczuchy z A sprawia, że ciężko w to uwierzyć. Przed wykryciem przez Spencer prawdy o ukochanym zobaczymy kilka scen SPOBY tylko co potem?

4. Zabraknie go w…

Wygląda na to, że Toby zaginie w akcji w 21 odcinku co nie jest dobrą wiadomością, ponieważ już jakiś czas temu ktoś ujawnił fragment scenariusza 3×20, gdzie jest napisane, że ktoś nie żyje (może to równie dobrze chodzić o rozmowę na temat Garretta, Iana lub Ali ale pamiętajcie, że Keegan Allen mimo grania Toby’ego od prawie 3 lat nadal jest na gościnnych występach w serialu)

5. Dr. Sullivan

Pani doktor wraca w zimowej odsłonie serialu. Sporo osób spekuluje, że wreszcie dowiemy się o co chodziło z ich współpracą.

4 myśli na “Co czeka Toby’ego”

  1. Jak spróbują go uśmiercić to ja zaczynam strajk generalny na twitterze razem z innymi… już planujemy zaspamować Marlene, scenarzystów i producentów… zrobimy im jesień średniowiecza…to Toby szybko zmartwychwstanie 🙂 A tak na serio to uważam, że ten serial dużo by stracił… Keegan jest świetny w swojej roli 🙂

Dodaj komentarz