Co dalej z Ezrią!?

Do czasu, zanim okazało się, że Ezra z Pretty Little Liars jest ojcem, wydawał się on najlepszym chłopakiem na świecie. Cóż, przynajmniej w całym Rosewood. Wszystko układało się między Arią i jej adoratorem. Wymieniali namiętne pocałunki w łazienkach, na parkingach oraz podczas pokazów artystycznych. Ale niestety szczęście Arii nie może trwać do końca sezonu.

Według E! Lucy ujawniła niedawno, że Ezra będzie dalej intensywnie trwać przy swoim.
„Co ciekawe związek Arii i Ezry trwał na razie bez zarzutu, jakby ten był idealnym chłopakiem. To jest takie fascynujące, że teraz on ma sekret i coraz głębiej go ukrywa. Ezra zniknie na trochę i to zdenerwuje parę osób. Będą odchodzić od zmysłów” – powiedziała Lucy.
Pierwsze nasze pytanie brzmi: kogo konkretnie ma na myśli Lucy?

Mieszkańców Rosewood? Ezra mógł się przeprowadzić, nie mówiąc o tym nikomu i to mogło wkurzyć kilka osób. Jeśli złamie serce Arii, będziemy mogli typować wtedy trzy osoby.
A może mówiła o fanach?

Kontynuując: nie będziemy się cieszyć, gdy Ezra odejdzie. Ale kiedy to się stanie? Wiemy, że w 20 odcinku trzeciego sezonu, więc może to tylko mała zapowiedź? A może on nie zniknie do końca sezonu.

 

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-liars-spoiler-people-will-be-so-mad-about-spoiler

Od Redakcji: Wiemy, że Ezria wywołuje wiele negatywnych emocji ale kłótnie to ostatnie co nam potrzeba, więc prosimy o pohamowanie niektórych komentarzy.

6 myśli na “Co dalej z Ezrią!?”

Dodaj komentarz