Co dalej ze związkami kłamczuch?

Ezria:

Ostatnio dużo się wydarzyło w życiu tej pary. Aria poznała rodzinę Ezry. Jego matka chciała przekupić Arię, żeby zostawiła w spokoju Ezrę. Zresztą Ezra okłamał Arię i nie powiedział jej, że w liceum przespał się z dziewczyną, która zaszła w ciążę i jego matka zrobiła „porządek” z Maggie. Matka Ezry widocznie nie chce by jej syn miał dziewczynę. Dochodzi do tej całej sprawy Wesley, brat Ezry, który powiedział Arii o Maggie. Czy jemu podoba się Aria? Zobaczcie jak on się na nią patrzy, pociesza ją. Zresztą przyjechał po nią na imprezę. Czy Wesley specjalnie powiedział Arii o Maggie myśląc, że skłóci Arię i Ezrę? A może to matka Ezry kazała Wesley’owi powiedzieć jej wszystko, myśląc, że w tej sytuacji ona zostawi Ezrę? Moim zdaniem, ten związek jest bardzo skomplikowany. Jak myślicie, przetrwają tą wojnę, czy może Aria będzie z Wesley’em?

 

Spoby:

Poraz ostatni widzieliśmy Toby’ego, gdy kłócił się ze Spencer i wyjechał z miasta. Poszło o to, że Spencer znalazła Jason’a, który spowodował wypadek i odwiozła go do domu, czyli pomogła mu uciec z miejsca wypadku. Gdy do Spencer przyjechała policja Toby okłamał policjantów, że Spencer była z nim. Toby był wkurzony, bo nie chciał mieć więcej problemów z policją. Spencer chciała pomóc Jason’owi, w sumie to jej brat. Więc pytanie, czy to był jedyny powód wyjazdu Toby’ego czy chodziło o coś więcej?

 

Haleb:

W ich związku „A” bardzo namieszało. Gdy Hanna zaczęła okłamywać Caleb’a na temat „A” on z nią zerwał i wyjechał. Teraz nasz przystojniak wrócił po to, aby dowiedzieć się całej prawdy i odzyskać Hannę. Oczywiście mu się to udało. Teraz udają, że nie są razem, ale tak na prawdę nie mogą bez siebie żyć. To dobry pomysł z tym ukrywaniem? „A” wie wszystko. Może wie też, że Haleb wrócili do siebie. Jak myślicie?

 

Paige/Emily/Nate:

Od paru odcinków Emily i Paige są w zwiąku. Przyjaciółki Em. nie są tym zadowolone ze względu na przeszłość Paige. Jeszcze pojawił się Nate, kuzyn Mayi. Ale czy on na prawdę jest jej kuzynem, czy udaje? Może poprzez to chciał się zbliżyć do Emily. Oczywiście udało mu się przez chwilę słabości Emily. Pocałował ją. Emily jednak wybrała Paige. Ale powracając do tego. Spencer wie o tym, że Paige ma mroczną przeszłość. Ciągnęła ona wojnę z Alison, walczyły o Emily. Jednak to jest dziwne. Alison nigdy nie była z Emily. Nawet nie chciała być. Gdy Emily próbowała, Alison ją odepchnęła. Więc jaki na prawdę był powód wojny z Paige? Czy Alison uwielbiała toczyć wojnę z ludźmi bez powodu? Uszczęśliwiało ją to? Jakie są wasze pomysły?

 

No więc takie jest moje zdanie na temat związków kłamczuch. 🙂 Podawajcie wasze zdania w komentarzach.

19 myśli na “Co dalej ze związkami kłamczuch?”

 1. follow me and end like me.

  jeżeli chodzi o Ali i to, że walczyła z Paige o Emily to wydaję mi się, że w jakiś sposób była zazdrosna o Em. Niby ją odepchnęła, ale pewnie Alison nie mogła znieść myśli, że Emily mogłaby się zakochać jeszcze w kimś innym.
  @spencc♥ RACJA! TEAM ARSLEY <3 😀

 2. a jeżeli chodzi o Alison i Emily to mi się wydaje że Alison była zła o to że Paige chciała odseparowac Emily od niej, jak zauważyliście Alison chciała miec wszystkie przyjaciółki blisko i pewnie tu chodziło przyjaźń a nie o związek miedzy Em a Ali

 3. Aria zrywa z Ezrą i jest z Weasleyem! Toby ze Spencer się zejdą przecież, Hanna z Calebem w końcu będą normalnie żyć nie ukrywając się, a Emily rozstanie się z Paige i będzie z jakimś chłopakiem 😀

 4. Aria i Wess byli by słodką parą! On do niej pasuje bardziej niż Ezra, w dodatku mówi prawdę, jest miły i to niezłe ciacho ♥
  Dobrze, że Toby niedługo wróci.
  Spoby forever ♥
  Szkoda że Haleb musi się ukrywać, oni są naprawdę świetną parą.
  Co do Emily, nawet się nie chcę wypowiadać, ale ona powinna być z Natem. Wogle z kimkolwiek byle nie z Skórąświni.

Dodaj komentarz