Co o Ravenswood sądzi serialowa Hanna?

Gdy ABC Family ogłosiło, że powstanie spin-off serialu – Ravenswood fanów zaczęła intrygować fabuła nowego serialu. Jednak, gdy na jaw wyszło, że obsadę PLL opuści Tyler Blackburn i dołączy do obsady Ravenswood fani stali się nieco sceptyczni.
Jak długo Caleb będzie przebywać w Ravenswood? I co najważniejsze, czy Hanna dołączy do niego?

Wetpaint Entertainment złapał Ashley Benson na imprezie w Los Angeles, a gwiazda Pretty Little Liars dała nam kilka „spoilerów” o wyjeździe Caleba – i wycieczce Hanny do Ravenswood! Wygląda na to, Hanna skieruje się do Ravenswood „raczej wcześniej niż później.” Więc może jest nadzieja dla fanów Haleb!

Wetpaint Rozrywka: Co myślisz na temat Ravenswood?

Ashley Benson: Jestem podekscytowana, ale także smutna. Kocham mojego Tyler’a. On jest taki słodki. Ale jestem szczęśliwa ze względu na niego. Jeśli zostanie tam na stałe to będę go odwiedzać w weekendy. Uwielbiam go, to jeden z najbliższych mi przyjaciół i bardzo lubię z nim pracować.

WE: W „jakim miejscu” zastaniemy Hannę i Caleba?
A.B: W dobrym. To znaczy mieliśmy wzloty i upadki w tym sezonie (sezon 3). Hanna zmagała się z problemami osobistymi, a Caleb próbuje jej pomóc. Ona jednak nie chce pomocy od niego. Jednak, wszystko się ułoży.

EW: Czy masz wymarzony scenariusz dla Haleb?
A.B: Po prostu chcę, aby było super do końca. Nie wiem. To znaczy ja nie chcę go zostawić, więc to będzie mój wymarzony scenariusz.

WE: Wiemy, że Toby i Spencer też znajdą się Ravenswood. Czy jest to duża grupa wycieczkowa?
A.B: Nie, po prostu ich dwoje. Ja będę tam tylko raz.

WE: Możemy wiedzieć, jak to będzie wyglądać?
A.B: Nie wiem, nie czytałam jeszcze scenariusza. Wiem tylko, że będę raczej wcześniej niż później.

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2013-05-23-spoilers-is-hanna-headed-ravenswood-ashley-benson-exclusive

Dodaj komentarz