Co przydarzy się Arii?

Przy okazji premiery pierwszego odcinka 3 sezonu Pretty Little Liars, którego emisja nastąpi za niecały tydzień, chcemy podsumować wszystkie informacje, które pozwolą nam wydedukować, co przydarzy się Arii w kilku pierwszych epizodach nowego sezonu.

 

[b]Miłość jest w powietrzu:[/b] Oczekujemy, że zobaczymy dużo Ezrii w odcinkach otwierających trzecią serię. Już się nie ukrywają, a premiera daje nam ich rocznicę oraz 35-sekundową gorącą i namiętną scenę. Wiemy, że para całuje się w piątym odcinku: “That Girl is Poison,” co dobrze wróży zakochanym. Według Marlene King, para jest: „zabawna, rodzinna, flirtująca i tajemnicza” w tym sezonie.

 

[b]Nadchodzi niebezpieczeństwo:[/b] Jednakże, nie mamy samych dobry wieści dotyczących Arii. W sneak peekach z pierwszego odcinka, Aria znajduje się w pułapce w łazience, straszona przez tajemniczą postać. Zgadujemy, że to o tej scenie wspominała Marlene King, kiedy powiedziała, że „obawia się” o Arię. Dowiadujemy się również, że jedena z przeszłych niedyskrecji dziewczyny stanie się przedmiotem gry A. No cóz.. nie byloby PLL, gdyby wszystko szło dobrze.

 

[b]Troski Arii:[/b] Aria również ma dużo na głowie. Według Marlene King: „martwi się o Emily, Allison i Mayę” w pierwszym odcinku sezonu. Ale przecież w końcu ma Ezrę do pomocy.

 

[b]Szczypta kłamstwa:[/b] Aria będzie aktywna w 3 odcinku (“Kingdom of the Blind”), kiedy zgodzi się pomagać Jennie. Na szczęście Jenna nie zorientuje się co tak naprawdę Aria ma na celu..

tłumaczenie:notalonee
źródło: littleliars.bca.pl
NIE KOPIOWAC!

2 myśli na “Co przydarzy się Arii?”

  1. Może w tym odc. z łazienką chodzi o to, że Aria będzie miała urojenia i ataki paniki jak w książce? I dlatego się Marlene o nią martwi? A co do trosk… jak może się martwić o Ali, skoro jest martwa? 😮 Czyżby kolejna wskazówka, że ona żyje?

Dodaj komentarz