Co przydarzy się Emily?

Przy okazji premiery pierwszego odcinka 3 sezonu Pretty Little Liars, którego emisja nastąpi juz dzis, chcemy podsumować wszystkie informacje, które pozwolą nam wydedukować, co przydarzy się Emily w kilku pierwszych epizodach nowego sezonu.

Jest w swoim własnym świecie: Shay Mitchell powiedziała nam, że Emily: „jest w swoim własnym małym świecie. Dziewczyny są oczywiście przy niej, ale do końca nie rozumieją co się dzieje z ich przyjaciółką”. Wiemy, że Em spędziła wakacje zagranicą, dlatego nie doświadczyła dużo wsparcia ze strony przyjaciół.

 

Będzie pijana i wkręci się w złą sytuację: Pijana Emily pojawi się w premierowym odcinku 3 sezonu, i w oparciu o dostępne już pierwsze dziesięć minut tego epizodu, nie przyniesie to nic dobrego. Emily stoi nad odkopanym grobem Alison, gdzie nie ma jej ciała. (To wyjaśnia dlaczego jest taka brudna). Wygląda na to, że została wkręcona. O nie!

 

Czy Emily się podniesie?: Marlen King zaznaczyła, że stanie się to, ale ten proces zajmie dłuższą chwilę. Shay Mitchell powiedziała, że Em nie wskoczy od razu w pole randkowe i według Marlene radzenie sobie ze śmiercią Mayi będzie wielką częścią emocjonalnego życia naszej kłamczuchy w tym sezonie. Oh i jeśli myślicie, że Emily wróci do umawiania się z chłopakami: Prawdopodobnie nie!

 

4 myśli na “Co przydarzy się Emily?”

Dodaj komentarz