Co się wydarzy? SPOILERY!

Monika_20 przedstawiła nam parę spoilerów na czacie, które uzyskała w serwisie filmweb. Myślę, że te informacje są bardzo intrygujące.

1. N.A.T. Klub gra znaczącą rolę w sezonie 2b. Dowiemy się więcej o Garrett’cie, jego związku z Jenną, ich powiązaniu z Alison i prawdopodobnie z „A”. Jest kilka dużych odkryć w pierwszych kilku odcinkach – jest coś, o czym dziewczyny się dowiedzą i to doprowadzi je do niej(tu nie wiem czy Marlene mówi o A, czy o Alison). Dziewczyny polują na A, ale dowiadują się czegoś nowego o Alison i zaczynają odtwarzać jej kroki od Halloweenowego odcinka aż do jej śmierci.

2. Jest wielkie odkrycie dotyczące Alison, które jest zarówno szokujące jak i przepełnione tajemnicą. „Spencer zrobi Toby’emu wielką niespodziankę, kiedy będzie jej najmniej oczekiwał… w łóżku!” W sezonie 2B Aria i Ezra podzielą się czymś więcej, niż jedzeniem na wynos*

3. Maya zje lunch z Pam(mamą Emily) Byron i Ella odwiedzają Ezrę w jego mieszkaniu, ale oboje to przed sobą ukrywają. Jason pomoże Spencer z jej problemem w 2b. Maya i Emily będą flirtować przez telefon. – „A” użyło łopaty, żeby dźgnąć Emily. Zabójca Ali użył łopaty, żeby ją zabić. Przypadek? – Nie ma przypadków w Rosewood.

4. Teraz Marlene wywołała burzę, bo odniosła się do „A” jakoby była dziewczyną. Spoiler z mojego postu u góry, a raczej urywek: „Jest kilka dużych odkryć w pierwszych kilku odcinkach – jest coś, o czym dziewczyny się dowiedzą i to doprowadzi je do niej(tu nie wiem czy Marlene mówi o A, czy o Alison). ” <- jednak mówiła o A.

5. „Dziewczyny tak jakby wracają do nawyku trzymania przed sobą tajemnic. Spencer czuje się odtrącona i bardzo tęskni za Toby’m, ale to nie znaczy, że on potrafi jej wybaczyć to, co się stało. Spencer, w pewnym momencie robi coś nie do pomyślenia.” – Troian Bellisario

 

2 myśli na “Co się wydarzy? SPOILERY!”

Dodaj komentarz