Co w odcinku 17?

Miłość jest potężną motywacją dla Arii, Emily, Hanny oraz Spencer, szczególnie jeżeli oznacza to, utrzymanie swoich ukochanych w bezpieczeństwie “Blond Leading the Blind,” w najbliższym odcinku  “Pretty Little Liars,”

Najlepszym sposobem na dotarcie do kogoś, jest zrobienie tego poprzez osoby, które kocha, i 'A’ wie o tym doskonale. Aria, Emily, Hanna i Spencer muszą poświęcić wiele w ręce „A” zwłaszcza gdy mowa o miłości. Teraz kiedy Toby wie, że Spencer próbuje go trzymać od jakiejś sprawy z daleka, nie spuszcza z niej oka. Dziwne 'wypadki’ mogą przyjść w każdej chwili, Spencer jest zdesperowana tak bardzo, że chcąc chronić Tobiego zaczyna myśleć o zakończeniu tego co jest pomiędzy nimi. Hanna również martwi się o swój związek, dlatego prosi dziewczyny by już nigdy więcej nie mieszały Caleba do sprawy „A”… Im więcej Caleb angażuje osób do tej sprawy, tym bardziej staje się celem ataku. Ale czy w tym przypadku informacje, które może on znaleźć okażą się ważniejsze niż jego własne bezpieczeństwo?

Tymczasem Aria popada w depresję i chce naprawić  swój związek z Ezrą, który w dalszym ciągu nie odbiera od niej telefonów. Czy dzięki kolejnej 'randce’ Arii z Holdenem dowie się czy Ezra za nią tęskni?

 

Pojawiły się 3 nowe zdjęcia z 17 odcinka :

Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar

Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar

Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar

Tagi:

4 myśli na “Co w odcinku 17?”

Dodaj komentarz