Co wiemy o 11 odcinku 5 sezonu?

 

Melissa  wyśpiewa prawdę. Wiemy ze streszczenia, że  “Melissa w koncu powie Spencer co wie o nocy w której Ali zniknęła.” Spencer nie wie co zrobić z tą okrutną informacją.

Kłamczuchy dostaną ogromne zagrożenia od „A”. Jak wiemy z prcomo, nigdy raczej nie będzie tak, że dziewczyny pójdą na komisariat i powiedzą wszystko co wiedzą i co najważniejsze całą prawdę. W sklepowych monitorach będzie widniał napis ” Wszyscy jesteśmy w tym razem”.

Emily jest w stanie udowodnić Alison, że ciągle ją okłamuje. Emily jest zdeterminowana, aby dotrzeć do sedna tego, co się stało, gdy Ali była z dala od nich : „Jeżeli jest kłamstwo w historii którą przedstawiła im Alison dotyczącą jej zniknięcia to Emily jest na tropie odpowiednich wskazówek.”

Ezra jej pomorze. Ezra pomoże Emily: „dowiedzieć się coś więcej o Cyrusie i jego związku ze zniknięciem Alison.”

Caleb wciąż walczy. Caleb nie może być w zespole Ali, ale to nie znaczy, że nie ma własnych problemów. Hanna denerwuje się na Caleba, bo wciąż pije alkohol, ale Caleb twierdzi, że potrzebuje go do snu – prawdopodobnie dlatego, że ma koszmary o duchach RAVENSWOOD.

Spoby na ratunek. Starają się pomóc Calebowi.  Hanna poprosi Spencer i Toby’ego o pomoc z problemem alkoholowym Caleba.

Tanner myśli, że Kłamczuchy zabiły Bethany. Uh-oh! W promo, Hanna mówi komuś przez telefon, że porucznik Tanner podejrzewa kłamczuchy o morderstwo Bethany. Później w promo, widzimy, jak  Tanner zbliża się do nich na ulicy.

Powrót z łopatą. To nigdy nie jest dobry znak, gdy widzimy kogoś dzierżąc łopatę po ziemi .W promo, widzimy kogoś przeciągającego łopatą po ziemi  w nocy. Czy może to być część spowiedzi Melissy do Spencer?

Paily jest skomplikowane. W tym Sneak Peek, Paige i Emily omawiają nowe odkrycie Em, że Sydney jest zaprzyjaźniona z Jenna. Mają też plany, żeby porozmawiać- o ich związku! Czy jest szansa, że mogą znowu być razem?

Mike i Mona znowu razem. W tym Sneak Peek, widzimy Arie i jej ojca rozmawiających o zwiążku Mike i Mony.

Rodzinna data Montgomery. Czy Byron i Ella wrócą do siebie?

Na który moment nie możecie się doczekać?

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-08-15-season-5-episode-11-spoilers

1 myśl na “Co wiemy o 11 odcinku 5 sezonu?”

Dodaj komentarz