Co wspólnego ma ze sobą śmierć Ali oraz Mayi?

Fani Pretty Little Liars po obejrzeniu finałowego odcinka nie byli zaskoczeni jedynie odkryciem 'A’, ale również śmiercią Mayi – dziewczyną Emily.

Co wspólnego mają ze sobą śmierć Ali i Mayi?

W pierwszym odcinku PLL znaleziono ciało Alison, a gdy odkryto zwłoki leciała piosenka Suggestions. Ta piosenka została ponownie odtworzona w ostatnim odcinku drugiego sezonu podczas odnalezienia zwłok Mayi. Czy to może mieć coś wspólnego ze sobą?

Kto zabił Mayę?

Mam bardzo duże przypuszczenia co do 'A’. Czemu? Gdy Emily siedziała na kanapie a Hanna brała prysznic 'A’ zadzwniło z telefonu Mayi aby dostać się do łazienki, w której Hanna brała prysznic. Przecież 'A’ musiało jakoś ten telefon zdobyć.. Może prawda jest taka, że to 'A’ zabiło Mayę? Ale czy musiało od razu ją zabić?

 

Co myślicie o tej teorii?

14 myśli na “Co wspólnego ma ze sobą śmierć Ali oraz Mayi?”

 1. nevertrustaprettygirl

  Słuchajcie ogólnie chce powiedziec o ostatnim odcinku PLL. Chodzi o to, że zastanawiacie się kto był Czarnym Łabędziem…
  – nie Jenna- bo ją widzieliśmy, miała inną maskę, a potem wgl gadała z Łabędziem
  – nie Melissa-każdy by się zorientował że to ona,szczególnie gdy dziewczyny ją goniły-nie widziały brzucha
  -nie bliźniaczka, Alison- ONA była na balu to ta w czerwonej sukni ze złotą maską!!!
  Wcześniejsze posty mówią o tym, że podobno w 3 sezonie bd następna postac…moim zdaniem może to byc właśnie Czarny Łabądz.
  Biorąc pod uwagę że Lucas i Jenna ją znają, a tam w parku na ławce Jenna właśnie się spotkała z NIĄ i dawała jej MASKĘ na bal…To by wszytsko wyjaśniało!!!
  To tylko moje przypuszczenia…

 2. nevertrustaprettygirl

  Jeszcze jedna rzecz…
  Gdy KTOŚ odwiedza Monę w szpitalu to ten ktoś ma czerwoną suknię, lub płasz Vivian Darkbloom.
  Skoro płaszcz mają dziewczyny to to musi byc sukienka…a kto miał czerwoną suknię na balu?!
  BLIŻNIACZKA, czyli Alison…i to powoli wszytko wyjaśnia…

 3. nevertrustaprettygirl
  a co jakby sie okazało że ciąża Melissy jest udawana i własnie to daje jej alibi że nie była tym czarnym łabędziem ?

  ja myślę, że A potrzebowało telefon Mayi korzystając z tego, że jej ” odejście ” nie będzie wzbudzało podejrzeń a dzięki temu że A zdobyło telefon , i wykorzystało to wtedy w tym domu (jako że Mona miała tak kryjówkę, wiedziała ze jest słaby zasięg , więc dzwoniąc wybawiła Em z domu i Hanna została sama ). Ale uważam też że ktoś stał obok i dzwonił a gdy Emily wracała do tego pokoju ktoś ostrzegł Mone i udało jej sie uciec nim ją zobaczono.

  nie wiem czy ktoś mnie zrozumie haha XD

 4. z tym alibi w sensie – dziewczyny patrzą, nie ma brzucha – Melissa odpada. a uciekała tylko dlatego żeby nikt sie nie zorientował że to ona i że nie ma brzucha. a gdy udalo jej sie uciec szybko wróciła do domu, wsadziła poduszke pod bluzke i udawała zaskoczoną śmiercią May’i

 5. słuchajcie , to jest tak a zabiło maye ponieważ -a- zaproponowało jej wejście do ich grupy , ale ona odmówiła i ona się wyprowadziła przez to że je ją dręczyło a potem wróciła i -a- ją zabiło , ale pamiętajcie że mama tam kogoś powiedziała że to chyba ciało Maye więc nie wiemy na 100% .
  a co do mony , to nie wiem co mówić ; )

 6. A pamiętacie taki cytat że trzy osoby mogą dotrzymać tajemnicy tylko gdy dwie z nich nie żyją ? coś mi tu świta więc teraz pozostaje tylko połączyć jakoś Ali i Mayę i dowiemy się kto jest mordercą – ale to tylko moje przypuszczenia =)

Dodaj komentarz