Co wspólnego mają Toby i dr.Sullivan?

wetpaint.com postarał się na to pytanie odpowiedzieć.

W finale nieobecność Toby’ego została częściowo wyjaśniona. Wjednej ze scen mówi, że szukał i starała się zlokalizować dr.Sullivan, żeby mogła pomóc ochronić Spencer przed osobą zagrażającą ukochanej i jej przyjaciółkom.

Ale mimo, że scena jego i Spencer była strasznie romantyczna, mamy parę pytań. Jak Toby’emu udało się znaleźć Anne? Skąd wiedział, że ona wie kto torturuje dziewczyny?

Producent Oliver Goldstick wyjaśnia w wywiadzie dla TvLine

„Toby dostał wskazówkę, że ktoś torturuje dziewczyny, połączył to z dr. Sullivan.” wyjaśnia „Wszyscy ukochani Kłamczuch zdawali sobie sprawę, że Anne i jej zniknięcie z Rosewood wywołają zainteresowanie i ciekawość”

To prawda, ale jeśli wszyscy dorośli i policja wiedzieli o porwaniu a przynajmniej o jej zniknięciu i zaprzestaniu leczenia pacjentów, dlaczego nie mogli jej znaleźć, a nastoletni Toby to zrobił?

Marlene King również wypowiedziała się o zagadce Toby’ego. Na twitterze jeden z fanów zapytał ją czy Toby cały czas wiedział kim jest A, odpowiedziała:

„Podejrzewał, że dr. Sullivan wie”

Z zagadką Toby’ego łączy się oczywiście Jenna. Oliver wyjaśnia:

„Toby, aby chronić Spencer ukrywał całą sprawę, ponieważ podejrzewał, że ma to związek z Jenną i miał nadzieję na odkrycie tego połączenia”

Tu znajdziecie oryginalny artykuł:

http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/what-is-tobys-connection-to-dr-sullivan-pretty-little-liars-producer-explains

I co Wy o tym sądzicie?

7 myśli na “Co wspólnego mają Toby i dr.Sullivan?”

  1. A może Dr.Sullivan jest matką Tobiego ? może to nie istotne , ale pod koniec odcinka ona mówi do dziewczyn , że musiała zniknąć bo A dręczyło jej syna . A wcześniej dzwonił do niej Toby .. jakieś to takie dziwne dla mnie.

Dodaj komentarz