Co wydarzy się w 22 odcinku

wetpaint.com opublikował oficjalny opis 22 odcinka, który zatytułowany jest „Father Knows Best”.

Kłamczuchy zawsze próbowały trzymać sekrety z daleka od swoich rodzin, ale wydaje się, że w tym odcinku to się zmieni. Nowy opis przedstawia Nam Tatusiów w akcji. Ten odcinek będzie się kręcił wokół balu ojców i córek. Fatalnie, że żadna z Kłamczuch nie ma w tej chwili dobrych kontaktów z tatusiami.

„Jeden czuje się winny, jeden nie ufa córce, jeden ukrywa tajemnicę a jeden jest daleko”

Również w tym odcinku

„Ashley Marin (Laura Leighton) kontynuuje swoje dochodzenie w sprawie kłamstw Hanny, przy którym otrzymuje pomoc od zaskakującego źródła”

Ciekawostką tego odcinka jest reżyser – Chad Lowe grający Byrona Montgomery.

18 myśli na “Co wydarzy się w 22 odcinku”

  1. Wiecie kto może być ojcem, który czuje się winny?
    Jeżeli przyporządkuje się ojca Arii do tego co nie ufa córce, ojca Emily – do tego, który jest daleko, to zostaje pan Hastings i ojciec Hanny. Po ostatnim odcinku wiemy, że A szuka czegoś w biurku taty Spencer, więc chyba coś ukrywa.
    Takim sposobem zostaje nam ojciec Hanny.
    Za co miałby się czuć winny?

  2. ej mysle, ze chyba serio Wren moze byc A. wlasnie ogladalam docinek gdzie mama Emily chce sorzedac ich dom na rok, bo maja wyjechac do tego teksasu, i na koncu jest moment gdzie ten koles ktory oprowadza ludzi po domu, oprowadza A. wiec „A” musi byc to osoba dorosla, nastolatek nie kupywalby domu i nie ogladal go..

  3. ludzie, ogladalam odcinek (8 sezon 2) kiedy Spencer wykradla dokumenty z autopsji Ali, tam gdzie pisalo czym ja zabito itd, i na koncu odcinka pokazane jest, ze „A” bylo w kostnicy schowane pod przescieradlem. skoro Wren wg Was jest „A” dlaczego chowalby sie tam skoro pracuje w tym szpitalu i moze na lajcie wszedzie chodzic?

Dodaj komentarz