Co wydarzy się w 22 odcinku?

Kłamczuchy zawsze starały się utrzymywać swoje brudne sekrety zdala od ich życia rodzinnego, ale wydaje się, że te dwa słowa mogą z sobą kolidować w  najnowszym odcinku Pretty Little Liars „Tato wie najlepiej”.  Nowe informacje o tym epizodzie dają nam kilka kuszących wskazówek na to jak tatuś pogrąży się w dramacie. Najwyraźniej cały epizod skupi się na tańcu córek z ojcami. A to szkoda, że żadna z kłamczuch nie ma teraz lekko z swoim tatusiem. „Jeden ojciec ma wyrzuty sumienia, drugi ma córkę która mu nie ufa, kolejny skrywa sekrety przed córką a ostatni jest w daleko.”

Zobaczmy. Według nas świadomy swojej winy jest pan Marin, który zniszczył pokój w życiu Hanny. Ten, któremu nie ufa córka to pewnie Byron  Montgomery, przez niszczenie związku Arii z Ezrą.Tato Emily jest prawdopodobnie wciąż  w Texasie więc zapewne to ojciec Spencer ma tyle sekretów – czyżby chodziło o Jasona?

Jasne, że możemy się mylić. W tym serialu nie można być niczego pewnym.

Ashley Marin [Laura Leighton] kontynuuje swoje polowanie by wytlumaczyć to co się dzieje z Hanną.

Na chwilę obecną jesteśmy niemalże pewni, że źródlem informacji u Ashley jest Lucas albo Jenna.

 

 

Co o tym sądzicie? 

3 myśli na “Co wydarzy się w 22 odcinku?”

  1. W sumie opisy tych ojców pasują do każdego. Bo wyrzuty sumienia może mieć tego ojciec Arii, o to że nie ufał córce i uwierzył w liścik od tajemniczej/ego A. Ale ta wersja z ojcem Hannah też jest realistyczna. Ten, któremu nie ufa córka to może być również ojciec Spencer, przecież oszukiwał ją tyle czasu i jeszcze wynikła ta sprawa z pieniędzmi, które rzekomo płacił Ali. Uwielbiam ten serial właśnie za to, że nic nie jestem w stanie nawet przypuszczać i niczego nie jestem pewna! Aż się sama sobie dziwię, że łapię się o co w nim chodzi, bo jest bardzo pozakręcany. – Myślę, że ojciec, który jest daleko to ojciec Emily. W sumie jestem tego prawie pewna – bo tylko do niego pasuje ta wersja. No nic, dowiemy się w swoim czasie. Jeszcze tylko chwila i obejrzymy to! 🙂

Dodaj komentarz