Co wydarzy się w 3×08 ,,Stolen Kisses”?

Wygląda na to, że w nadchodzącym epizodzie 3×08 ,,Stolen Kisses” Emily będzie przytłoczona wiadomością o tym, że ktoś ją odurzył ,,tamtej nocy”,a ona nieumyślnie zrobiła to samo Paige. W między czasie Aria będzie zagłębiała się w przeszłość Ezry.

Według ABC Family Emily ,,będzie walczyć, żeby sobie poradzić nie tylko ze stratą Mayi, ale również z wiedzą, że ktoś odurzył ją 'tamtej nocy’ i z tym jaki to miało wpływ na Paige.”Emily będzie próbowała ,,wytłumaczyć tamtą 'flaszkę’ z środkiem odurzającym” Paige, ale pomijając 'tamtą noc’ znowu będzie ,,coraz więcej tajemnic o tym co zrobiła”.Czy to oznacza, że Emily przypomniała sobie kto siedział obok Jenny w aucie?

To, że Haleb się rozstali nie oznacza, że więcej nie ujrzymy Caleba i jego zdolności komputerowych.,,Spencer zwraca się do Caleba z pomocą,by ten włamał się na stronę,która może udzielić im wielu odpowiedzi.”

Również w tym epizodzie poznamy mamę Ezry!Ale nie wszystko będzie się tak pięknie układało.,,Aria po spotkaniu z jego mamą zda sobie sprawę, że tak na prawdę niewiele wie o Ezrze.”

Jak myślicie co Ezra trzyma w tajemnicy?

 

 

 

 

źródło: wetpaint.com

4 myśli na “Co wydarzy się w 3×08 ,,Stolen Kisses”?”

Dodaj komentarz