Co znajduje się na stronie Mai?

Dzięki Calebowi dziewczyny w ósmym odcinku zhakowały stronę Mai. Do tej pory nie możemy się otrząsnąć po tym, że Maya ani słowa nie powiedziała o tym Emily i chowała stronę w tajemnicy.

Tekst z jednego z popularnych anglojęzycznych tumbl’rów, przetłumaczyłam już dziś dla was:

Chcę wiedzieć co znajduje się na stronie Mai. Czy ona działała z „A”, bo się go bała i chciała z tym skończyć? Czy jest tam więcej informacji o  jej „kuzynie” Nathanie o którym prawie nic nie wiemy? Mam przeczucie, że on nie mówi kim naprawdę jest. Być może to jest ten facet, którego poznała na obozie przeciw narkotykom, który nie dawał jej potem spokoju?

A wy co sądzicie o sprawie strony Mai? Co waszym zdaniem się tam znajduje? Czy Nate jest godny zaufania?

ZACHĘCAM DO DZIELENIA SIĘ SWOJĄ OPINIĄ, XX, ALISONDILAURENTIS. 

 

ŹRÓDŁO http://brittinator.tumblr.com/ 

Tagi:

8 myśli na “Co znajduje się na stronie Mai?”

  1. faktycznie nie wiem czy on jest jej kuzynek w sumie nic o nim nie wiem … podejrzenie że on ją w pawnym sensie prześladował (był tym facetem z obozu ) jest trafne 🙂 ja też tak myśle i nawet obstawiam gho jako jej zabójce …

  2. Maya w ogóle była bardzo tajemniczą osobą. cały ten związek Emily i Mayi był bardzo dziwny. a wątpie, że ta historia z tym chłopakiem, który prześladował Mayę też była prawdziwa. nie wiem czy pamiętacie ale ona wtedy dostawała właśnie bardzo dużo tych smsów i była chyba nawet nimi zestresowana, nie wydaje się wam że to mogły być jakieś pogróżki od A ?

  3. Zgadzam się z Hanną. Myślę że ten chłopak z obozu to tylko głupi wykręt. Maya była bardzo zdenerwowana przez te esemesy. Sądzę że przychodziły one od A. Nie jestem jednak przekonana co do pogróżek. Myślę że Maya współpracowała z A, ale chciała z tym skończyć, a A jej na to nie chciało pozwolić.
    Co do Natea, koleś jest ciekawą postacią. Myślę że skrywa jakąś tajemnicę, ale raczej niegroźną.

Dodaj komentarz