Czego możemy oczekiwać po 2 sezonie?

Udało mi się odnaleźć kilka cennych spoilerów odnoście drugiego sezonu PLL. Początkowo punktów było 12 jednakże wiele z nich nie są juz spoilerami a raczej wspomnieniami.

1. Jenna (Tammin Sursok) przejdzie operację oczu! “Ona będzie miała tę operację” mówi, Marlene King. “Nie powiem czy ta operacja się powiedzie czy nie, ale na pewno będzie.” Dobrze, teraz Emily Eueen (Shay Mitchell’s) nie będzie jej traktować w ten sposób.

2. Sezon zimowy zaraz po letnim finale! Marlene wyjawiła,”Zaraz po finale, przeskoczymy w czasie o miesiąc do przodu, gdzie spotkamy wielkie problemy między parami w PLL a wszystko przez zdarzenia z finału” Mam nadzieję, że ten miesiąc to wystarczający czas dla Spencer (Troian Bellisario) by ocalić Tobiego (Keegan Allen) przed złamaniem serca.

3. Melissa wraca do Rosewood!  „Zobaczymy Mellisę [Torrey DeVitto] po koniec drugiej połowy sezonu,” ujawnila Marlene. „Ona jest w Philadelphi gra wdowę w żałobie, ale wróci do nas w drugiej połowie sezonu.”

4. Klub N.A.T. jest większy niż myśleliśmy! „W drugiej połowie sezonu dowiemy się, że jest jeden, a nawet dwóch członków więcej w klubie  N.A.T. ” mówi King. “Członkowie czy maskotki, by dowiedzieć się tego, musicie czekać aż do danego odcinka.”  Można by pomyśleć, że nikt w Rosewood nie zauważy iż połowa dzieci w tej szkole należy do tajnego stowarzyszenia.

5.W Rosewood pojawi się także kłamczuch! Shane Coffey pojawi się jako Holden w 16 i 17 odcinku. “Dowiadujemy się, że  był poza Rosewood przez jakiś czas, ale  wrócił do miasta gdzie kiedyś był przyjacielem Arii,” Marlene ujawnia także, “On jest pierwszym facetem jakiego szukaliśmy na naszego kłamczucha…. Nawet teraz kiedy wraca, kłamie co jest samo w sobie zabawne.” Czy dostanie on własną laleczkę Chuckie?

6. Jenna ma nowego przyjaciela! Alexander Nifong, zagra Sam’a, jednego z przyjaciół Jenny (Tammin Sursok) z szkoły rehabilitacyjnej w Philadelphii. “Odegra on ważną rolę w serialu”

Która wiadomość była dla was najbardziej zaskakująca? 🙂

6 myśli na “Czego możemy oczekiwać po 2 sezonie?”

Dodaj komentarz