Czego możemy się spodziewać po 7 odcinku 5 sezonu PLL.

 

W 7 odcinku 4 sezonu Pretty Little Liars Aria pod przykrywką udaje się do Radley spróbować znaleźć informacje o Bethany Young. Czy dowie się tego, o czym Kłamczuchy muszą wiedzieć? Czy Eddie Lamb znajdzie odwagę, by bezpośrednio jej pomóc? I do czego zmierza reszta Kłamczuch w tym tygodniu?

Zebraliśmy wszystkie największe spoilery i wskazówki dotyczące tego odcinka właśnie tutaj, dzięki czemu możecie spędzić weekend spekulując o tym, co zobaczymy we wtorek.

Aria spotyka nowego pacjenta. Jak mówi oficjalny opis, „Aria zaczyna swój wolontariat w szpitalu psychiatrycznym Radley i szybko zaczyna poszukiwania pacjentów, którzy mogą mieć związek z Kłamczuchami. Szybko jednak napotyka trudności związane z pewnym, agresywnym pacjentem, który może być „kluczem” do tego, czego szukają.”

Kim jest ten pacjent? Jesteśmy całkiem pewni, że ta postać to Big Rhonda, opisana jako „zaniedbana, uciążliwa i niepokojąca” Można ją zobaczyć na zdjęciach promocyjnych; jak widać, nie tylko Aria ma z nią kontakt, ale Eddie będzie działać z nimi obiema.  I, mówiąc o Eddiem, możecie zerknąć na jego pierwszą rozmowę z Arią tutaj.

Spencer przełącza się na tryb szpiega. Tymczasem Spencer także szuka odpowiedzi. Ona „pożycza od Ezry sprzęt szpiegowski, aby móc dokładnie obserwować, co takiego dzieje się w jej domu”. To tłumaczy ten sneak peak, na którym Spencer zatrzymuje się w mieszkaniu Ezry.

Kolacja zaczyna być interesująca. W tym samym czasie mama Emily wraca do  miasta i zaprasza Alison na kolację. Według oficjalnego opisu „Emily prosi o pomoc przyjaciółki” prawdopodobnie, żeby poradzić sobie z tym, co może być niezręczne przy obiedzie.

Ali vs. CalebCzy przyjaciele rzeczywiście sobie pomagają? Oficjalny opis mówi też, że ” Hanna czuje się niezręcznie, gdy Ali i Caleb się kłócą”, a na tym promocyjnym zdjęciu Hanna i Alison wyglądają, jakby miały małą sprzeczkę. Jak będzie na scenie Caleb vs. Ali? Powinno być wybuchowo!

Konfrontacja Emily i Mony. W końcu, w tym sneak peaku Emily rozmawia z Moną o martwym szczurze znalezionym ostatniego tygodnia w szafce Paige. Jak zawsze, Mona udaje niewinną. Nie kupujemy tego aktorstwa, dziewczyno.

Czy wy też nie możecie się doczekać tego odcinka? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej! 🙂

źródło:http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-07-18-spoilers-roundup-episode-7-silence

Dodaj komentarz